З Новим роком!

Шановні жителі Луганщини! Дорогі земляки!

Щиросердно вітаю вас із чудовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
Ці зимові свята особливо шануються нашим народом. Бо так зворушливо зібратися у родинному колі, побажати один одному усього найкращого та разом увійти у новий, сповнений надій та мрій, рік.
Рік, що минає, для України був доленосним. Ми обрали шлях повного перезавантаження усіх сфер життя. Це складно, інколи боляче, але вкрай необхідно, бо й надалі терпіти свавілля, безкарність влади вже було неможливо.
Довіра українців до президента — висока, як ніколи. Тому головне — не втратити її. Нову молоду владу чекає великий фронт дій, а разом з тим й значна відповідальність.
Я народився тут, на луганській землі, тож повернувся з щирою метою — зробити усе можливе задля відновлення гідного життя моєї малої батьківщини. А робити треба багато.
Упевнений, що ми залучимо до області інвестиції та перетворимо її на суцільний будівельний майданчик. По-справжньому, а не на словах, будемо ремонтувати дороги та створювати робочі місця. Це амбітні цілі. Так. Але, за вашої підтримки, ми зможемо!
Дорогі земляки!
Кожній оселі, кожній родині бажаю добробуту, щастя та порозуміння!
Нехай вам буде тепло та затишно в колі близьких вашому серцю людей! Нехай життя подарує вам якомога більше світлих та радісних днів, а всі загадані у новорічну ніч неймовірні плани та сподівання обов’язково збудуться!
Будьте щедрими душею, робіть добрі вчинки! Бо які б не були складні часи, а милосердя та любов завжди допомагають нам жити та досягати нових звершень!
Нехай у новому році запанує омріяний мир! Луганщина знову буде об’єднаною в єдиній неподільній нашій любій Україні!
Зі святами вас!

Сергій ГАЙДАЙ,
голова Луганської обласної
державної адміністрації – керівник обласної
військово-цивільної адміністрації

З Новим роком, шановні наші читачі і передплатники!

Новий рік — час вітань і побажань, коли кожному є що сказати. Новий рік — час, коли потрібно говорити! Скажіть один одному ці прості слова — «З Новим роком! З новим щастям!» з особливим почуттям тому, що сказати їх можна тільки один раз на рік! Це чудова можливість висловитися і привітати з цим чарівним святом і побажати міцного здоров’я, удачі і нескінченного щастя! Ці слова ні за що не будуть банальними або недоречними. Адже попереду велике життя, цілий новий рік, який буде вимагати натхнення, прийняття серйозних рішень, сили, віри в себе та інших.
Чудово, якщо ви знайдете інші потрібні слова на самому початку року, почуєте їх від близьких і друзів або вони народяться у вашій власній голові, як за помахом чарівної палички. Ви раптом зрозумієте, що ось це і є саме ті слова, які будуть вам допомагати увесь рік. Насолоджуйтеся ними і передайте їх далі. Тому що Новий рік це час, коли кожному є що сказати!
Нехай все те, що запланували, обов’язково збудеться, що хотіли почати — почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Що в наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими й уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє усім нам нові двері. І щоб у новому році було багато щасливих світлих днів, щоб здоров’я міцнішало, багатство прибувало, радість переповнювала, а любов окриляла!
Чудово, коли в житті стає більше світла і доброти, коли поруч завжди знаходяться друзі, готові віддати частинку свого серця, а їх любов і вірність обов’язково будуть нагородою за вашу доброту і людяність! До вас і ваших близьких обов’язково прийдуть успіх і благополуччя, у вас все прекрасно складеться і в особистому житті, і в діловому, без труднощів вирішуватимуться завдання і без перешкод відкриватимуться нові дороги!
Живіть собі в задоволення і насолоджуйтеся щасливими моментами Новорічного свята, а весь наступний рік нехай стане початком чогось яскравого і незабутнього!

Нехай міцніє тіло, стає ніжнішою душа, радіючи фарбам навколишнього світу! Повірте в диво, відкрийте свої серця і новорічна ніч допоможе здійснити ваші найпотаємніші мрії! Любові вам, терпіння і злагоди! Миру на землі і в серцях! Нехай душа співчуває до чужої біди, а добробут зростає і міцніє! І з цієї миті ніякі труднощі не зіб’ють вас з лідируючої позиції на життєвій дистанції!
З Новим роком вас, шановні наші друзі! З новим щастям! І нехай у вас все буде добре!

З повагою —
Михайло БРЕНЕР,
від імені та за дорученням членів редакційної колегії газети «Рубіжанські новини»

Дорогие друзья!

На пороге новый, 2020 год. Новый год – синоним нового, доброго, желанного. Его мы встречаем с верой в светлое будущее, все загаданное в эти минуты непременно сбудется!
Мы отмечаем его всей семьей с близкими людьми в ожидании важных перемен. Перемены обязательно придут в нашу жизнь.
Умение помогать, быть чуткими, дарить добро наполняет жизнь истинным, человеческим смыслом.
Мы вместе в наших общих повседневных делах. Сплоченность, дружба, бескорыстная любовь к родной Луганщине, умножают наши силы для достойных поступков и высоких достижений.
Хотим сердечно поблагодарить всех за веру в себя и в нашу страну, за труд и его результаты. Пусть доверие и взаимопонимание всегда сопутствуют нам.
Пусть в новом году в жизни каждого человека, каждой семьи произойдут перемены к лучшему, чтобы все были здоровы, чтобы родные всегда были вместе и приносили друг другу радость и добро.
Искренне желаем всем вам успехов, удачи и благополучия. Мира и процветания вашим семьям!
Будьте счастливы! С праздником вас – с наступающим новым, 2020 годом!

С людьми и для людей —
команда Шахова

Уважаемые жители города Рубежное!

Совсем немного времени остается до наступления Нового года. В эти минуты все мы подводим главные итоги уходящего года, вспоминаем самые важные события и с волнением ждем добрых изменений.
Для коллектива РКТК 2019-й год был непростым и весьма трудным. Он в очередной раз испытывал нас на прочность и показал, что происходить могут самые неожиданные вещи, которых мы не предполагали. Но он сделал нас более сильными и сплоченными, мы обрели новый бесценный опыт, научились по максимуму использовать имеющиеся возможности, успешно преодолевать трудности и, несмотря ни на что, двигаться вперед — к намеченным Целям.
В уходящем году мы выполнили все договорные обязательства перед клиентами по поставке продукции. а перед государством — по уплате налогов в бюджеты всех уровней, и я от души благодарю трудовой коллектив за желание и умение трудиться.
Хочу выразить благодарность клиентам и партнерам, которые были рядом с нами весь этот год. Надеюсь, что следующий год будет плодотворным для всех нас и для клиентов, чьи интересы мы ставим превыше всего.
Для достижения поставленных целей нам еще многое предстоит сделать, и я искренне желаю, чтобы каждый наш шаг, каждое движение вперед вело только к лучшему.
Дорогие рубежане, совсем скоро мы соберемся за новогодним столом с теми, кто нам по-настоящему дорог, поднимем бокалы, поверим в волшебство и загадаем желания. В Рождественские и Новогодние праздники как-то по-особенному верится в то, что наш мир должен стать лучше, добрее, что счастье и успех непременно придут в каждый дом и в каждую семью. И в наших силах подарить своим близким и родным самое дорогое — это тепло, понимание и любовь! Пусть чарующий свет Рождественской звезды добавляет в вашу жизнь красоты и вдохновения, а добрый ангел надежно бережет вашу семью! Мира и добра, спокойствия и благополучия!
С Новым годом! С Рождеством!

С уважением — Геннадий Минин,
генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановні жителі міста Рубіжне, співробітники, аспіранти, інтерни, студенти Державного закладу «Луганський державний медичний університет»!

Щиро вітаю всіх вас з прийдешніми святами й зичу душевних і фізичних сил, аби примножити все те, чим радував вас рік минулий!
Свято Нового року завжди асоціюється з пахучою ялинкою, піднесеним настроєм, солодкими подарунками, сімейним затишком. Водночас, це можливість переосмислення, оновлення, аналізу, перебудови та змін.
Усім серцем бажаю всім натхнення й віри в майбуття, великих справ і доброї вдачі, щирої любові й міцного здоров’я, здійснення найпотаємніших мрій і неймовірного щастя, вірних друзів і веселих свят з дорогими серцю людьми!
З Новим роком і Різдвом Христовим!

Ігор ІОФФЕ,
ректор ДЗ «ЛДМУ», доктор медичних наук, професор,
Заслужений лікар України

Шановні рубіжани!

Прийміть наші щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного і незвіданого. В останній день року, що минає, нам дуже хочеться, щоб ваш настрій був святковим, а прийдешній рік був щедрий на приємні моменти і справжні чудеса.

Бажаємо вам зустріти його у гарному настрої, зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися.

Віримо, що у прийдешньому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та любов близьких. Щастя вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Дай Боже вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина ваша процвітає,

З чудовим святом радості і мрій

Ми щиро і сердечно вас вітаєм!

З Новим роком!

Дирекція та колектив  ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

 

Шановні рубіжани, дорогі колеги!

 

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!Бажаю новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання, принесе мир і  щастя в  дім. З Новим 2020 роком!Військовій комісар Рубіжансько-Кремінського об’єднаного військового комісаріату підполковник Олег Лазаренко