28 червня — День Конституції України

ШАНОВНІ РУБІЖАНИ!

Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!
Прийняття у 1996 році Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет як незалежна складова частина світової спільноти.
З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім добробуту і щастя у родинах, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього, щоб у своєму конституційному розвитку наша держава завжди дотримувалась норм та положень Основного Закону. Ми зможемо подолати всі перешкоди заради миру та щастя на нашій землі.

З повагою — Сергій Хортів, міський голова

Уважаемые жители города Рубежное!

Примите поздравления с государственным праздником — Днем Конституции Украины!
В реальной жизни мы не так часто обращаемся к тексту Конституции. Но ее положения — это крепкий фундамент, на котором строится будущее Украины.
Важно беречь ценности, провозглашенные Конституцией, и помнить, что благополучие страны зависит как от социально-экономической политики власти, так и от нашей гражданской ответственности, заботы о своем городе, о своем предприятии.
Последовательно реализуя созидательный потенциал Основного Закона государства, мы совместными усилиями можем сделать жизнь достойнее, а наш регион – привлекательнее.
Желаю вам, дорогие рубежане, реализации всех прав и свобод в полной мере, здоровья и благополучия, уверенности в завтрашнем дне !
Мира и добра вам!

С уважением — Геннадий Минин, 
генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

 

Шановні співвітчизники!

Висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Сьогодні наша держава розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, здоров’я, честь і гідність, власну думку, свободу слова та дій.
Але конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Настав час повною мірою скористатися власним потенціалом. Кожен з нас своїми вчинками повинен зробити внесок у майбутнє. Сьогодні, аби наповнити форму реальним змістом, перетворити прагнення на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця та консолідація всіх сил.
Щиро віримо у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої держави.
В цей день бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості, успіхів у праці та усвідомлення захищеності своїх прав.

З повагою — дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»