Юні жителі Луганщини взяли участь у Всеукраїнському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл»

На території Дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» в м. Новомосковськ Дніпропетровської області відбулась Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

З 3 по 14 липня у таборі «Самарська Січ» молоді козаки віком 15-17 років були учасниками цікавої та різноманітної програми.
Відбулися екскурсії на острів Хортиця, до історичного музею ім. Д.І. Яворницького та музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».
Також проводилися тренінги (неформальне лідерство, надання домедичної допомоги, тактична медицина, індивідуальна підготовка поводження зі зброєю, тактика захисту табору тощо).
Діти зустрілися з ветеранами АТО/ООС, побували у 93-й окремій механізованій бригаді та на Новомосковському полігоні.
Луганську область на заході представляв рій «МОЛОДА СІЧ» Щастинської ЗОШ № 2 Новоайдарського району. Вони посіли І місце у змаганнях з метання гранати, ІІІ місце на смузі перешкод. А Олег Бескровний – один із щастинців – став найсильнішим у змаганнях із згинання та розгинання рук в упорі на брусах.
Крім цього, 6 липня поряд з табором молодих козаків розташувалися джури Всеукраїнського Збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Школа джур козацьких».
Участь у зборі взяли 19 роїв з різних регіонів України. Серед них були і представники Луганської області – рій «БІЛІ ВОВКИ» комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський ліцей Рубіжанської міської ради» (на знімку).
Луганські джури під час змагань і конкурсів показали найкращий результат – І місце у творчо-мистецькому конкурсі «Ватра», також посіли ІІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.
Урочисте закриття та нагородження учасників ІІІ етапу гри «Джура» відбулося у місті Дніпро.