Вшанували 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи

У день Чорнобильської трагедії, 26 квітня, ми вшановуємо героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.
У сквері біля Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії 26 квітня відбулися урочистості з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь міський голова Сергій Хортів, заступник міського голови Олександр Савченко, представники Рубіжанської міської ради, безпосередні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, родичі загиблих ліквідаторів, представники громадських організацій, військові та небайдужі рубіжани.
У рамках заходу ліквідаторів нагородили Пам’ятним орденом «35 років з дня аварії на ЧАЕС» за їх особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та вагомий внесок у громадський чорнобильський рух.
У пам’ять про передчасно загиблих героїв-чорнобильців пролунало 35 ударів дзвону, а присутні на урочистому заході випустили в небо голубів.
На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає серед живих. Хвилиною мовчання і квітами, які лягли до підніжжя Пам’ятного знаку, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих та померлих героїв, які ціною власного життя закрили смертоносне дихання атомного реактора.