«Воронцева слобода»

Пишається український народ милозвучними піснями, в яких джерельною водою струменять почуття радості, смутку, гумору, любові. Пісня – це свідок нашої історії.
І ось вже в 11-й раз 8 травня 2019 року відбувся обласний конкурс патріотичної пісні «Воронцева слобода» в смт Білокуракіне. У фестивалі взяли участь виконавці за номінаціями вокально-хоровий жанр, поетичний жанр та авторські твори з районів Луганської області, а саме: Троїцького, Старобільського, Новоайдарського, Новопсковського, Міловського, Марківського та Білокуракинського, сіл Коловерть, Головниця та смт Гоща Рівненської області.
Місто Рубіжне гідно представив колектив МКУ «Палац культури» — шоу-група «Нон-стоп» (керівники Олена Ханенко, Ірина Бахмет) та соліст Зразкового вокально-хореографічного ансамбля «Ладушки» Андранік Манукян. Виконавців було нагороджено дипломами та кубками учасників фестивалю за високий рівень виконавської майстерності та патріотичне виховання молодого покоління.
Дуже приємно, що конкурсанти з кожним роком все більш збагачують та примножують славу найпісеннішої нації світу. Необхідно усім нам, українцям, берегти перлину народної творчості. Розсипати заквітчані перлами-самоцвітами творчої мистецької душі народу звуки по просторах рідної землі. Бо тільки з піснею можна сміливо дивитися в загадкові очі майбутнього.