Візит заступника міністра соціальної політики України

30 січня до УПСЗН Рубіжанської міської ради завітали заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко та директор Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Олена Поліщук.
Секретар міської ради Анатолій Бусєнков висловив урядовцю слова подяки за кошти, що були виділені міністерством на умовах співфінансування на ремонт УПСЗН (утеплення будівлі, ремонт даху і заміна вікон), і зазначив, що наразі триває процес підключення автономного опалення для обігріву будівлі.
Начальник управління Наталія Ковтун ознайомила гостей з процесом надання послуг населенню в форматі «Прозорий офіс», адже саме в Рубіжному 27 липня 2018 року відкрито перший на Луганщині Центр обслуговування громадян.
Протягом 2019 року надано 39420 послуг населенню: 17153 — з питань надання субсидії, 6128 – державної соціальної допомоги, 3445 – пільг та 12694 — з інших питань.
Урядовець поспілкувався із спеціалістами управління, надав вичерпні відповіді на всі поставлені запитання та висловив надію, що міська влада і в подальшому не залишить без уваги колектив УПСЗН.