Відсвяткували Велику Перемогу

У Рубіжному в урочистостях, присвячених Дню Перемоги, взяли участь народні депутати України від партії «Наш край» Сергій Вельможний та Олександр Сухов

Друга світова війна забрала життя мільйонів людей. У їх числі – понад дві тисячі рубіжан.
Сльози радості й урочисті слова привітань, гіркі спогади й символічні журавлі, відпущені в небо, квіти й пісні воєнних років – все це створювало святковий настрій для рубіжан під час мітингу, який відбувся 9 травня на площі Перемоги.

 

Весняний не надто теплий дощ не завадив мешканцям Рубіжного зібратися на урочистий мітинг та вшанувати тих, хто заплатив високу ціну за перемогу над фашизмом у Другій світовій війні.
Дехто тримав у руках портрети рідних, які пройшли Другу світову війну. Зі старих відреставрованих чорно-білих фото на сучасних мешканців міста здебільшого дивилися молоді хлопці, які так і не стали дорослими…
Ветерани другої світової – їх, на жаль, було на площі не так багато – тримали в руках квіти, які їм дарували вдячні за подвиг сучасники-земляки.
Першим зі словами привітань до рубіжан звернувся міський голова Сергій Хортів. Він згадав ключові дати й події Другої світової війни та наголосив на тому, яку високу ціну наші предки заплатили за Перемогу.
Народні депутати України від партії «Наш край» Сергій Вельможний та Олександр Сухов привітали всіх присутніх із Днем Перемоги та вручили ветеранам грамоти й букети квітів.
– Кілька хвилин тому Григорій Олександрович Шехвіц, учасник бойових дій, запитав у мене, чи мені не холодно… І я відповів, що в таке свято настільки переповнюють емоції, що холоду просто не відчуваєш, – зазначив Сергій Вельможний.
Із святом присутніх привітали також депутати Рубіжанської міської ради Юлія Калюжна та Вадим Маслов.
Теплі слова прозвучали від Григорія Шехвіца, учасника бойових дій у Другій світовій війні, який звернувся до рубіжан від імені ветеранів. Також присутніх привітала зі святом Лариса Негребецька, голова міської ради ветеранів війни та праці.
Пам’ять загиблих воїнів-визволителів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. Символічні журавлі, які полетіли в небо з рук рубіжан – здебільшого діточок – зворушили й схвилювали всіх присутніх. Завершився мітинг покладанням гірлянди Слави і квітів до Братської могили воїнів та Пам’ятнику воїнам-визволителям, які загинули під час Другої світової війни.