Відбулося свято для найкращих випускників Рубіжанської громади

У великій залі Рубіжанської міської ради 30 червня урочисто нагородили медалістів – випускників закладів середньої освіти Рубіжного. Дев’ять юних рубіжан отримали вищі відзнаки рівня знань і умінь – золоті медалі «За високі досягнення в навчанні»; четверо – срібні медалі «За досягнення в навчанні».

Двісті п’ятдесят один випускник закладів загальної середньої освіти Рубіжанської територіальної громади цього року отримав свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.
Дев’ять випускників з цього числа освіти нагороджені золотою медаллю, чотири – срібною. Саме на їхню честь відбулося свято за участю керівництва Рубіжанської громади.
Нечасто приміщення Рубіжанської міської ради приймає одразу таку кількість яскраво й урочисто вбраних, усміхнених людей, які прийшли сюди цього дня в чудовому настрої. А поверталися вони зі свята, до речі, ще в більш піднесеному настрої – цьому сприяли теплі слова, нагороди й подарунки. І безліч фото – пам’ять про важливу подію в житті.

Рідне місто чекатиме на майбутніх професіоналів

На святкуванні, справжніми героями якого стали випускники-медалісти та їхні батьки (адже гідне виховання молодого покоління – це в першу чергу їхня заслуга), були присутні міський голова Сергій Хортів, голова фракції партії «Наш край» в Рубіжанській міській раді Дмитро Конов, начальниця відділу освіти Рубіжанської міської ради, педагоги, депутати Рубіжанської міської ради.
Відкриваючи урочистий захід, Олена Обаполенко, начальниця управління освіти, звернулася до випускників зі словами привітання, побажала їм здійснення мрій та успіхів у досягненні наміченої мети.
Сергій Хортів, міський голова, вітаючи присутніх, наголосив, що ці медалі є нагородою не лише для випускників, але й – навіть у першу чергу – для їхніх батьків. Адже такі досягнення у навчанні стали можливими саме завдяки щоденній важкій праці матерів та батьків. Сергій Іванович щиро вклонився цим людям. Крім того, він висловив сподівання, що, отримавши затребувані професії, випускники – вже в якості молодих спеціалістів – повернуться до рідного міста й працюватимуть в ім’я його розвитку.

Нагороди для дітей, подарунки для батьків

Дмитро Конов, голова фракції політичної партії «Наш край» у Рубіжанській міській раді, звернувся до кращих випускників та їхніх батьків не лише від себе особисто, а й від народних депутатів України Сергія Шахова, Сергія Вельможного та Олександра Сухова, які представляють «Наш край» у Верховній Раді.
За сумлінне ставлення до навчання Дмитро Конов вручив випускникам подяки та квіти. Голова депутатської фракції також висловив надію на те, що найближчим часом сьогоднішні випускники здобудуть якісну освіту, і їхні знання та навички стануть їм у нагоді саме в рідному місті, в рідній Луганщині.
Подяки й подарунки від партії «Наш край» отримали й батьки випускників.
Але найкращим подарунком для батьків стало усвідомлення: вони виховали своїх дітей дійсно гідними громадянами, здатними на подальші звершення в ім’я досягнення власної мети. Чого їм і побажали всі, хто був присутній на святі.

Золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» нагороджені:

Іван БОЛОТІН, випускник Рубіжанської обласної санаторної школи;
Максим БОНДАРЕНКО, випускник загальноосвітньої школи №9;
Анастасія ВЄДЄРНІКОВА, випускниця загальноосвітньої школи №9;
Анастасія ГРИГОРОВА, випускниця КНВК «Рубіжанський ліцей»;
Марія ОСТРОВЕРХА, випускниця загальноосвітньої школи №9;
Марія ПАРАМОНЕНКО, випускниця спеціалізованої школи №7;
Яна РУБАШКА, випускниця спеціалізованої школи №7;

Поліна ЧЕБОТАРЬОВА, випускниця Рубіжанської обласної санаторної школи;
Карина ЧЕРНИШ, випускниця КНВК «Рубіжанський ліцей».

Срібною медаллю «За досягнення в навчанні» нагороджені:

Софія ГОЛОВНЕНКО, випускниця КНВК «Рубіжанський ліцей»;
Уляна КЛОЧКО, випускниця КНВК «Рубіжанський ліцей»;
Софія ПУЛЬНА, випускниця спеціалізованої школи №10;
Марія-Магдалена ШЕЛЕСТ, випускниця КНВК «Рубіжанський ліцей».
Медалі випускникам вручили Сергій Хортів, міський голова, та Олена Обаполенко, начальниця управління освіти.