Від серця до серця

Українські пісні завжди зачаровували своєю мелодійністю і душевністю. Пісня супроводжує людину у різні хвилини життя. Правду кажуть, що народна пісня — це душа народу. Щоб пізнати цю душу , треба вивчати й співати ці гарні народні пісні.
18 травня о 17.00 у концертній залі Рубіжанського МКУ «Палац культури» дарували звітний концерт усім присутнім Народний хор народної пісні «Співоча родина» під керівництвом Геннадія Васильєва, грамотного музиканта та аранжувальника.
Програма творчого звіту вразила не тільки кількістю, але і якістю концертних номерів представлених глядачам, справжнім шанувальникам вокально-хорового мистецтва.
Розпочався звітний концерт з ліричної пісні «Від серця до серця», яку із задоволенням виконали учасники хору, демонструючи щиру закоханість в українську пісню. Особливо за ліричність, сердечну теплоту та душевність виконання хочеться відзначити такі пісні як «Мамина доля», «Лебідонько», «Мамина коса», «Слобожанка». Багато запальних, жартівливих та інших різноманітних пісень викликали у глядачів бурхливі оплески.
У програмі концерту із задоволенням взяли участь і інші колективи Палацу культури. А саме: Зразковий ансамбль танцю «Орля» (кер. Роман Головенко), «Народний» ансамбль танцю «Барвінок» (кер. Ксенія Саєнко) та Зразковий вокально – хореографічний ансамбль «Долоньки» (кер. Олена Ханенко, Ірина Бахмет).
По завершенню концерту із квітами та щирими побажаннями учасників хору та його керівника привітала начальник відділу культури молоді та спорту Діана Колодочка. Вона побажала колективу постійного припливу сил і енергії, невичерпного джерела натхнення в житті.