Ветеринарія: мрія, яка здійснилася

— Бути ветеринаром – це моя дитяча мрія, – зізнається Юлія Павлівна Агєєва, яка очолює в Рубіжному міську державну службу ветеринарної медицини. – Від роботи я отримую справжню насолоду й натхнення. І коли оперую тварин, і коли лікую… І потім, коли бачу їх на вулицях міста вже здоровими та бадьорими, коли чую слова подяки від господарів.

Юлія Павлівна і її колеги 9 серпня відзначать своє професійне свято – День працівників ветеринарної медицини.
Напередодні цієї дати вона розповіла нам про свою закоханість в обрану професію.
Про її мрію знали всі. Недарма класний керівник для випускного вечора доручила саме їй декламувати вірша про те, що мрії мають здійснюватися.
Факультет ветеринарної медицини Луганського національного аграрного університету Юлія закінчила у 2010 році. Свою першу операцію пам’ятає так добре, ніби вона відбулася вчора. Це була стерилізація кішки (в той час Луганський аграрний університет співпрацював із благодійним фондом, займаючись стерилізацією й вакцинацією безпритульних тварин).
Напевно, це була перша і єдина операція, коли Юлія хвилювалася.
Колектив, у якому працює Юлія Агєєва, не дуже великий. Начальник Рубіжанського управління Держпродспоживслужби, головний спеціаліст і помічник, лікар ветмедицини, санітар ветмедицини, водій, головний бухгалтер і діловод.
Серед населення міста Рубіжне постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо профілактики інфекційних та інвазійних захворювань тварин та птиці. Постійно контролюється й аналізується план протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин та птиці. Також проводяться заходи профілактики бджолосімей.
Фахівці надають рубіжанам цілу низку послуг: не лише лікують та оперують тварин, але й виїжджають на виклики, об’їжджають подвір’я, роблячи тваринам щеплення від сказу, забори крові для певних аналізів тощо.
— Користуючись нагодою, вітаю колег із нашим професійним святом, – каже Юлія Павлівна. – Бажаю здоров’я та натхнення для виконання нашої роботи, адже вона є дуже важливою й відповідальною!