В Україні заборонять використовувати автобуси, перероблені з вантажних автомобілів

З 2019-го такі «маршрутки» будуть евакуюватися на штрафні майданчики і «йти на металобрухт». Держава посилить контроль за пасажирськими автоперевезеннями. Зокрема з 1 січня 2019 року заборонено використання для пасажирських перевезень автобусів, переобладнаних з вантажного транспорту

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив під час розширеної наради з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній, які здійснюють пасажирські перевезення, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.
За словами міністра, більшість автобусних перевезень в Україні здійснюється в умовах, “які важко назвати комфортними і безпечними”.
“Середній вік “маршруток” – більш як 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – більш ніж 20 років і більше. Частина автобусів, які називаються “маршрутками”, переобладнані з вантажних транспортних засобів”, – зазначив голова відомства.
Омелян закликав усіх перевізників працювати над оновленням парку, зазначивши, що з 1 січня 2019 року заборонено використання автобусів, переобладнаних з вантажного транспорту. За словами міністра, такі автобуси будуть евакуюватися на штрафні майданчики і “потім йти на металобрухт”.