В Рубіжному урочисто відкрили центральне відділення Ощадбанку нового формату

Цієї події, безумовно, чекали усі рубіжани, котрі щодня зіштовхуються з оплатою комунальних послуг, відкриттям депозитів та рахунків, обміном валют і проведенням усіх важливих фінансових операцій.
Після довгого очікування розпочало свою клопітку та необхідну для людей роботу центральне відділення Ощадбанку по вул. Мєндєлєєва. Урочисте відкриття нової установи, огляд її зсередини, влаштована для гостей екскурсія та одразу ж прийом громадян — все це відбулося в четвер, 19 вересня. Привітати з відкриттям центрального відділення керуючу Рубіжанського відділення Ощадбанку Наталію Калишко, на власні очі побачити колосальні зміни в інтер’єрі та оцінити всі переваги і зручності прийшли поважні гості, серед яких — керівництво Ощадного банку України в Луганській області, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, заступник міського голови Рубіжного, депутати міської ради, члени виконкому, партнери та клієнти, колеги і друзі, яких гостинно зустрічали святково одягнені працівники фінансової установи з українським короваєм.
Варто зазначити, що в місті діє п’ять відділень Ощадбанку. Проте центральне — керівництво банку, його працівники, гості і мешканці міста вважають найкращим і найяскравішим.
Зі словами привітань з нагоди відкриття центрального відділення до усіх присутніх звернулася начальниця філії Луганського обласного управління Державного Ощадбанку України Ірина Бондар: «Шановні клієнти, гості. Ми раді вас вітати на відкритті центрального відділення. Ми продовжуємо змінювати стереотипи, продовжуємо змінювати радянську ощадну касу і перетворювати її на другий формат Державного Ощадного банку сучасної України. Кожного року ми відкриваємо такі відділення в нашій області. 627 відділень в Україні, 2 відділення наразі відкриті в Сєвєродонецьку, одне сьогодні відкриваємо в Рубіжному. Хочу сказати, що це такий початок, невеличкий старт. Ми плануємо і надалі розвивати нашу мережу і відкривати нові відділення. Наш банк надає не лише фінансові послуги нашим клієнтам, але ми намагаємося підтримувати місцеві громади, перераховуючи податки до місцевого бюджету. Хочу зробити маленький анонс: після Рубіжного в наступному році ми плануємо відкрити інклюзивне відділення в місті Лисичанськ. Починаючи з 2014 року, Ощадний банк приділяє дуже багато уваги фінансовій інклюзії. Таке відділення є вже в місті Сєвєродонецьк. Надалі в розвиваючу мережу ми включимо ще й місто Рубіжне».
Ірина Ігорівна подякувала постійним клієнтам, потенційним клієнтам за співпрацю и побажала фінансової стабільності: «Користуйтеся нашими послугами, підтримуйте наш банк, ну, а ми будемо удосконалювати наші сервіси і використовувати нові технології. Я думаю, разом ми зможемо збудувати не лише банк, а і нову державу».
До привітань долучилися заступник міського голови, директорка РУРЦ «Кришталик» та інші гості.
Право перерізати символічну стрічку було надано начальниці філії Луганського обласного управління Державного Ощадбанку України і заступнику міського голови.
На завершення урочистого відкриття Наталія Калишко організувала екскурсію для гостей по новому приміщенню. Що ж до внутрішньої наповнюваності, то тут на гостей і звичайних відвідувачів чекав приємний сюрприз. Просторо, світло, затишно і комфортно — це ті слова, які найкраще підходять для опису перших вражень від дійсно нового Ощадбанку. Відділення має сучасний дизайн, зручне зонування, просту для клієнтів навігацію та пристрої самообслуговування. В одному крилі обслуговуються клієнти роздрібного бізнесу та переміщені особи, в іншому крилі обслуговуються клієнти мікро-, малого та середнього бізнесу, а також преміум клієнти, є кімната для переговорів, касові зони. Також в приміщенні відкрито депозитарій, де у скриньках клієнт може зберігати власні речі.
В банку працює 5 менеджерів, які дбають про надання якісних банківських послуг, уважний підхід до кожного клієнта, надання інформації, а також допомагають тим, хто самостійно не може здійснити операцію.
У відділенні не тільки затишно, світло і просторо, а ще, за словами працівників банку, прозоро, адже броньовані вікна не затемнені і не завішені нічим, аби все було не лише доступно, а і відкрито для всіх.
Комфортність та якість обслуговування нового відділення відзначили присутні на відкритті представники бізнесу, гості і клієнти банку. Вони подякували керівництву Державного банку України в Луганській області і особисто Наталії Рудольфівні, кращому менеджеру України, за турботу, людяність і увагу до клієнтів банку та побажали усьому колективу розвитку і процвітання.
Урочистості завершилися спільним фото на пам’ять.

P.S. Напередодні дня народження центрального відділення в нашому місті Ощадбанк отримав документи від Київського апеляційного суду, які є підставою для стягнення 1,3 млрд доларів російських активів, які перебувають на території України, через завдані збитки Російською Федерацією Ощадбанку під час анексії Криму.