УВАГА! Будьте обережні: новий вид шахрайства!

Нещодавно поліцією Сєвєродонецька задокументовано нову схему шахраїв: Зловмисник на місцевих сайтах шукає оголошення про продаж коштовних товарів, зв’язується з продавцем та домовляється про придбання. При цьому особисто вони зустрітися не можуть, бо покупець на роботі та не може приїхати й забрати покупку.
Шахрай пропонує замовити кур’єра однієї з служб доставки і оплатити товар накладним платежем. В разі згоди продавця, «покупець» присилає на вказаний адрес людину, яка не є співробітником служби доставки та може не знати, що вона є ланкою у шахрайській схемі, після чого злодій забирає товар у «кур’єра» та не оплачує продавцю за товар.
ВАЖЛИВО:
Людина, яка виконує роботу кур’єра напередодні отримує у шахрая фірмову жилетку та бланки поштової служби. Тому візуально здається, що це справжній робітник доставки.
Поліція рекомендує: якщо ви вирішили продати товар та скористатися послугою кур’єрської доставки, викликайте спеціаліста лише особисто, це забезпечить вам збереження майна та гарантує оплату.