Успіх рубіжанських боксерів

8-9 лютого 2019 р. у Сєвєродонецьку відбулася першість Луганської області з боксу. В змаганнях взяли участь 114 боксерів з Кремінної, Лисичанська, Мілового, Рубіжного, Сєвєродонецька, Станиці Луганської, Старобільска. В команді нашого міста були представники колективів спортклубу «Зеніт», ДЮСШ-1 міської ради, РІПТу.
В наполегливих, а іноді в драматичних боях, переможцями у різних вікових групах і вагових категоріях стали представники спортклубу «Зеніт» — Богдан Стельмах (ЗОШ №4), Олександр Нечай (Луганський державний медуніверситет), Євген Рибін. Друге місце посіли Дмитро Кокирля (ЗОШ №4), Володимир Єрохін (РІПТ), Вадим Титов (центр профосвіти). Третє місце – Андрій Куковякін (РПК). Тренери — Володимир Ботвінов, Віталій Ткаченко.
Серед боксерів ДЮСШ -1 міської ради перше місце у Максима Внукова (ЗОШ №10). Друге місце вибороли Ігор Шпак (ЗОШ №8), Сергій Кузнєцов (ЗОШ №10), Володимир Дубовий. Третє – у Романа Філімонова (ЗОШ №10). Тренер –Костянтин Гарбузняк.
Один з кращих фінальних поєдинків першості продемонстрував у дорослій віковій групі, ваговій категорії 75 кг, наш земляк, студент медичного університету Олександр Нечай. У жорсткому протистоянні він у другому раунді достроково переміг досвідченого опонента з Сєвєродонецька. Олександр проявив спортивну майстерність, вольові якості. Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями обласної першості.
Професійно відпрацювали в суддівській колегії обласних змагань представники нашого міста: суддя національної категорії, майстер спорту СРСР з боксу Віталій Ткаченко та суддя – інформатор Евген Єфімченко.