Урочисто привітали медичних працівників

У Рубіжному 17 червня відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника. Квіти, подарунки, грамоти – все це цього разу було для лікарів і медичних сестер, фельдшерів і акушерок, кухонних працівників і реєстраторів… На їхню адресу звучали слова вдячності, особливо актуальні в період пандемії COVID-19, коли саме медичні працівники опинилися на передовій.
Ті з медиків, для кого захід співпав із робочою зміною, були у звичних, вже давно символічних білих халатах; інші ж – незвично красиві, і це підкреслювало урочистість зібрання.

До працівників медичних закладів Рубіжанської громади зі словами привітань та подяки звернувся Сергій Хортів, міський голова. Він підкреслив, що саме професіоналізм медиків допоміг й допомагає гідно протистояти одній із найбільших загроз нашого часу – пандемії COVID-19. Міський голова щиро подякував медикам за їхню благородну працю.
Дмитро Конов, перший заступник міського голови, голова фракції політичної партії «Наш край» в Рубіжанській міськраді, від імені народних депутатів Сергія Шахова, Сергія Вельможного та Олександра Сухова подякував медпрацівникам за самовідданість, за талант і співчуття, за щоденну важку й благородну працю, відданість своїй справі, професіоналізм, терпіння й людську доброту.
Міський голова та його перший заступник вручили найкращим працівникам медичних закладів Рубіжного Грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради – за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника. Грамоти отримали Едуард Кравченко, директор КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня»; Ірина Зуган, завідувачка відділення отоларингології та офтальмології КНП «РЦМЛ»; Олексій Камишніков, брат медичний психоневрологічного відділення КНП «РЦМЛ»; Людмила Кошелева, сестра-господиня відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «РЦМЛ»; Інна Кулішова, завідувачка терапевтичного відділення КНП «РЦМЛ»; Галина Лисенко, молодша медсестра неврологічного відділення КНП «РЦМЛ»; Ольга Мартиненко, завідувачка інфекційного відділення КНП «РЦМЛ»; Лариса Пономаренко, сестра медична відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги КНП «РЦМЛ»; Ольга Рубан, рентгенлаборант рентгенологічного відділення КНП «РЦМЛ»; Надія Хмельницька, сестра медична КНП «РЦМЛ»; Роман Пиж, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; Наталія Сухова, сестра медична амбулаторії №2 КНП «ЦПМСД»; Тетяна Сиромятникова, сестра медична амбулаторії №1 КНП «ЦПМСД»; Тетяна Шулак, лікар загальної практики, сімейний лікар амбулаторії №3 КНП «ЦПМСД»; Ірина Шутій, лікар загальної практики, сімейний лікар амбулаторії №2 КНП «ЦПМСД».
Крім того, Грамоту від Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації отримала Ірина Карлашева, старша сестра медична відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «РЦМЛ».
Колег привітала Наталія Янко, начальниця управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради. Окремі слова привітань та вдячності прозвучали від Наталії Іванівни на адресу медиків-ветеранів – тих, хто віддав роботі кілька десятків років, врятувавши не одне життя, ставши наставником для кількох поколінь медиків.
Присутніх також привітали Едуард Кравченко, директор КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня», та Роман Пиж, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Молоді спеціалісти – лікарі, які зовсім нещодавно розпочали свою професійну діяльність у медичних закладах Рубіжанської громади, отримали від колег пам’ятні й необхідні в господарстві подарунки.
Урочистий захід тривав недовго – переважна більшість із присутніх на ньому медиків одразу повернулися на свої робочі місця – своєрідні бойові пости. І за це ще раз їм – низький уклін!