Урочистий захід вручення дипломів випускникам ДЗ «Луганський державний медичний університет»

20 червня у великій залі МКУ «Палац культури» відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів державного закладу «Луганський державний медичний університет». Цього року навчання завершили близько 200 випускників, 2 з яких отримали дипломи з відзнакою. 150 випускників – іноземні громадяни. Це один з найбільших випусків в історії медичного університету, після того, як він почав працювати в місті Рубіжне.

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини та святкового концерту, який підготував Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ».
Церемонію відкрив Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор Іоффе Ігор Володимирович.
З привітальним словом до випускників звернулися міський голова міста Рубіжне Сергій Хортів, генеральний директор науково-виробничого підприємства «ЗОРЯ» Олександр Чернецов, перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Сергій Смірнов, декан фармацевтичного факультету професор Олександр Гудзенко, в.о. декана медичного факультету, доцент Інна Кузьміченко, заступник декана по роботі з іноземними громадянами ДЗ «ЛДМУ» Антон Смірнов. На урочистості завітав і голова мусульманської громади «Бесмілля» імам Темур Берідзе. Без теплих слів не залишились і педагоги, які отримали почесні грамоти від своїх вихованців.
Під час вручення дипломів були представлені танцювальні та пісенні подарунки для випускників від студентів молодших курсів, які займаються у Центрі культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ».
Ще раз щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання!