У серці маю Україну

28 червня 2019 року всі жителі нашої країни вже двадцять третій раз відзначили одне з головних державних свят — День Конституції України. Свято встановили на честь прийняття Конституції — основного документа вищої юридичної сили в країні — 28 червня 1996 року. Це дуже значуща дата для кожного українця, адже має важливе значення для розвитку України як демократичної, правової держави. Та обов’язок кожного громадянина — сприяти ініціативам громадськості, спрямованим на зміцнення національної єдності, підтвердження європейської ідентичності українського народу.
З цього приводу 28 червня творчий колектив МКУ «Палац культури» підготував для жителів міста святковий урочистий концерт під назвою «У серці маю Україну», який відбувся на пл. Володимирській біля МКУ «Палац культури». Перед початком концерту рубіжани та гості маста мали можливість відвідати виставку майстрів декоративно – ужиткового мистецтва клубу «Творча стежина» (кер. Ольга Лихачова). Експозиція складалася з різноманітних, яскравих та виразних робіт, серед яких були представлені витинанки, ляльки ручної роботи, вишивки, лозоплетіння та бісероплетіння. У своїй творчості майстри висловили ідею любові і злагоди, миру і спокою на землі, ідею духовно-морального відродження суспільства.
Розпочався концерт яскравим прологом «Святкова», а потім громада міста заспівала Гімн України. Пісні, танці та інші яскраві номери у виконанні самодіяльних колективів МКУ «Палац культури» та окремих виконавців Рубіжного стали чудовим подарунком для містян. Вірші українських письменників, які звучали з вуст ведучих концерту, вдало вплелися у барвистий віночок концертної програми.
Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї, а Основний Закон, гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.