У Рубіжному відсвяткували річницю незалежності України

День Державного прапора України є одним з найбільш знакових свят в історії. Ставлячись з повагою до державних символів, ми віддаємо дань пам’яті героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв’язок і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
Напередодні свят в установах культури міста були організовані виставки документів, книг, презентації фото і відеоматеріалів, присвячених історії здобуття Україною незалежності та з нагоди 27-річчя цієї знаменної дати, Дня Державного Прапору і 100-річчя відродження української державності. В церквах та храмах міста відбулись молебні за Україну.
На знак пошани загиблим учасникам антитерористичної операції та учасникам заходів із забезпечення націонільної безпеки і оборони 23 серпня відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБ, які загинули під час бойових дій 2014 року в нашому місті.
Урочисті заходи за участі заступника міського голови Любові Сидоренкової, депутатів міської ради, представників громадськості, організацій та підприємств, керівників міста відбулись на площі Перемоги 23 серпня. Державний Гімн України виконала Марія Долгодушева. Зі словами вітання з нагоди Дня Державного Прапора України і 27-ї річниці незалежності України до всіх присутніх звернулася Любов Сидоренкова – заступник міського голови. «Синьо-жовтий стяг став символом боротьби за незалежність, єдності та суверенітету держави, спокійного і мирного життя. Бажаю всім миру, добробуту та людського щастя» — сказала у своєму виступі Любов Робертівна.
До привітань також приєдналися Олена Криштопа – вчитель комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський лицей», Софія Лавренюк – головний редактор газети «Рубіжанські новини», депутат Рубіжанської міської ради, Наталія Хохлова — виконуюча обов’язки начальника відділення Рубіжансько-Кременського об’єднаного комісаріату.
Багатьох робітників міських підприємств було нагороджено Грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.
На честь Державного Прапора України учасники зразкового ансамблю танцю «Орля» Поліна Гутеньова та Степан Лисенко, а також поет, член міського літературного об’єднання «Райдуга» Анатолій Павленко, прочитали вірші про Україну.
На честь цього визначного свята, творчий колектив МКЗ «Палац культури» підготував та провів міську акцію «Два кольори мої, два кольори». Працівники власноруч підготували маленькі і приємні сувеніри, які дарували вулицями та скверами мешканцям та гостям міста.
24 серпня рубіжани святкували День незалежності України. Свято було відзначено різноманітними заходами в нашому місті. Зранку відбувся патріотичній автопробіг. За останні роки він став традиційним для Рубіжного. В ньому прийняли участь активісти, поліцейські, бійці ВСУ, патріоти нашого міста і депутати міської ради. Організатором виступила громадська організація «Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне». Святкова програма почалась на площі Володимирська традиційним конкурсом малюнку на асфальті «Намалюй щастя і мир», в якій прийняли участь зовсім юні мешканці нашого міста. Прикрасою свята став патріотичній аквагрим «З Україною у серці». Всі бажаючі робили святковий аквагрим і фотографувалися біля тематичної фотолокації від Рубіжанської ЦБС. Свято продовжила програма для дітей міста – внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО «Ми всі діти незалежної країни». Святкового настрою додали всім присутнім вихованці МКЗ «Палац культури» і Рубіжанської дитячої школи мистецтв своїм виступом та художнім супроводом «Україна — це ми». Концерт творчих колективів міста «За Україну! За незалежність!» яскраво завершив велику святкову програму.
Святкування відбулося і в південній частині міста. Так концерт «Ми українці і серцем і душею», чисельні майстер-класи з виготовлення символіки, сувенірів на українську тематику, обереги своїми руками порадували рубіжан і гостей нашого міста.