У Рубіжному відбулося свято Олімпізма

14 червня в Рубіжному на спортивній базі СШ №10 відбулося спортивно-видовищне свято в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, присвячене до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. У заході взяли участь понад 150 дітей, що відпочивають у пришкільних таборах міста. Урочистості такого плану проходять по всій Україні, метою яких є залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя та поширення ідей олімпізма. Олімпійський день — міжнародне свято, яке встановлено у 1948 році і з того часу відзначається щорічно у червні, тому що 23 червня 1894 року барон П’єр де Кубертен, спортивний і суспільний діяч з Франції, виступив перед Міжнародним атлетичним конгресом, ініціювавши відродження Олімпійських ігор.
В якості почесних гостей були присутні голова ЛОО НОК України, голова ЛОО Комітету з ФВС МОН України В.В.Острєцов, депутат Рубіжанської міської ради А.А.Бусєнков, головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту С.О.Ступнікова, методист управління освіти Бачек В.М., заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу О.О.Дорошенко, Почесний житель м.Рубіжне, багаторазовий чемпіон України з поліатлону, ветеран міського спорту М.І.Фоменко та майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи-2019 з пауерліфтингу М.В.Бараннік.
С.О.Ступнікова в своєму привітанні зазначила, що місто Рубіжне славиться своїми спортивними традиціями. Гордість міста — це олімпійський чемпіон з фехтування Володимир Смирнов, ім’ям якого названа ДЮСШ №1. Розповіла про рубіжанських спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх — Валерій Євецький (1996, Атланта (США), стрільба з луку) і Олександр Кайдаш (2000, Сідней (Австралія), легка атлетика). У своєму виступі гості В.В.Острецов, М.І.Фоменко, М.В.Бараннік звернулися до хлопців та дівчат, які тільки починають свій шлях у спорті, із закликом до активних занять фізичною культурою і спортом, досягнення перемоги в будь-яких починаннях, а вихованці ДЮСШ №1 продемонстрували свої вміння у гімнастиці, боксі і дзюдо. Потім дітлахи взяли участь у розминці, олімпійській вікторині та традиційному олімпійському забігу.
Після урочистого відкриття відбулися різноманітні конкурси та естафети, які провели інструктори КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс». У спортивно-розважальній програмі взяли участь команди пришкільних таборів: СШ №2, ЗОШ №3, СШ №10 та ДЮСШ №1. Усі учасники Всеукраїнського Олімпійського дня у Рубіжному отримали сувеніри з олімпійською символікою та охолоджуючі напої.
Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради висловлює щиру подяку за організаційну підтримку ЛОО НОК України (В.В.Острєцов), КП «РФСК» (А.А.Бусєнков), СШ №10 (С.Є.Морозко).