У Рубіжному буде відкрито притулок для постраждалих від домашнього насильства

Програма UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» укріплює свою діяльність у нашому місті. Так, окрім роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, незабаром у Рубіжному буде відкрито Кризовий центр для жінок, що постраждали від насильства, з двома відділеннями — притулком та центром денного перебування.
У планах також проведення спеціалізованих тренінгів для фахівців, які надають допомогу, інформаційна діяльність задля поширення інформації про доступні сервіси, удосконалення механізму взаємодії Кризового центру із мобільними бригадами міста та Луганської області. Передбачається також створення міської міжвідомчої робочої групи з питань протидії та профілактики домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при міській координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.
Заплановані активності сприятимуть зміцненню міжвідомчої системи координації з попередження та захисту жінок та дівчат, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.
Програма UNFPA Україна «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.