У Рубіжанському навчально-реабілітаційному центрі «Кришталик» відбулися День Честі-2018 і Свято останнього дзвоника

21 травня в стінах РНРЦ «Кришталик» пройшло традиційне та довгоочікуване свято, свято наповнене дитячими посмішками, радістю, палітрою райдужних емоцій – «День Честі-2018». І для учнів, і для вчителів, і для Піклувальної ради центру — це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
За доброю шкільною традицією церемонію нагородження кращих учнів школи розпочала директор Н.А.Колодна. Наталія Анатоліївна привітала дітей зі шкільним підсумковим святом, побажала творчих пошуків, цікавих ідей, натхненних мрій, а також представила шановних гостей. На свято прибули Високопреосвященний Никодим архієпіскоп Сєвєродонецький та Старобільський; Архімандрид Іринарх – секретар єпархії; Архімандрид Іоасаф – благочинний Рубіжанського округу; отець Олександр – керівник відділу Сєвєродонецької єпархії, наставник Свято-Почаєвського храму м.Рубіжне; Володимир Прокопенко – голова Піклувальної Ради центру, представник Кремінської районної ради; Олексій Башкір – перший заступник міського голови Рубіжанської міської ради; Володимир Єсипов — заступник керівника головного управління Держпотребслужби в Луганській області; Софія Лавренюк – головний редактор газети «Рубіжанські новини»; Юрій Воропаєв – керівник Рубіжанського міського управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Луганській області.
Це особливе свято відкрив Його Високопреосвященство Никодим, який вперше відвідав цей навчальний заклад. На згадку про цю зустріч Владико Никодим подарував школі ікону Святих Апостолів Петра та Павла, благословив всіх присутніх.
В цьому році на учнів чекав шкільний вернісаж, де було зібрано безліч цікавих та різноманітних картин, написаних яскравими фарбами життя. Перша картина галереї — «Весняний бал», головними героями якої стали найстаранніші учні школи, саме вони відкрили свято урочистим полонезом. Інтригою цього полотна стала поява пані Клякси та їй не вдалося зіпсувати вишуканий бал найкращих учнів — переможців в головній шкільній номінації «Навчання – це скарб». Нагородження в цій номінації провів Володимир Прокопенко. Не обійшлося і без сюрпризу. Володимир Миколайович вручив сертифікат на відвідування театралізованої вистави кінного театру 2-А та 2-Б класам.
Переможців традиційної номінації «Активна життєва позиція» вітав Олексій Башкир. Олексій Віталійович також приготував для відмінників центру стипендії. Ця картина дитячого вернісажу вийшла яскравою та натхненною.
Перлиною галереї став портрет таємничої незнайомки. Картина ожила, і всі побачили хвилююче прощання з дитинством — випускниці, яка перемогла в престижній шкільній номінації «Зірка школи-2018» — Лілії Дмитриєнко.
Різнокольоровий настрій подарувала наступна картина вернісажу «Свято в масках». За цими масками були приховані обличчя учнів, які не уявляють своє життя без творчості. Ця картина на підсумковому святі здивувала всіх радісними фарбами, креативом, натхненням і подарувала переможців у номінації «На крилах творчості». Нагородження в цій номінації проводив Володимир Єсипов. Володимир Дмитрович також вручив подарунковий сертифікат на відвідування бази відпочинку «Лимон-Банан» 7 класу за активну участь в шкільному житті.
Нікого не залишила байдужим картина «Принц на арабському скакуні», яка була пронизана чарами та загадковістю. Саме вона дала змогу відчути хвилину слави Несплячій красуні, яка до того ж виявилася Бабою Ягою, а переможця в номінації «Відкриття року» Сергія Іванову — наймолодшого лауреата вітав Юрій Воропаєв.
Фінальною картиною вернісажу став пейзаж «Веселкова фантазія», який познайомив глядачів з переможцями в двох останніх номінаціях. Діти дивували різноманітними капелюшками, цікавими жартами, а веселковою родзинкою став запальний український танок. Нагородження в номінаціях «Перлинка Веселкової країни» та «Промінчики Веселкової країни» провела Софія Лавренюк. Софія Федорівна також приготувала сюрприз для найкращих учнів – квитки до цирку «Кобзов» та подарункові купони, які дають право відвідати унікальну виставку міньйонів.
Закінчилось свято на мажорній ноті — сонячною піснею, традиційним шкільним сімейним фото та незабутнім ярмарком, родзинкою якого став показовий виступ Геннадія Клюколо та його вихованців. Цей святковий день подарував дітям та дорослим море теплих слів, яскравих спогадів та щирих почуттів.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація РНРЦ «Кришталик» висловлюють найтепліші слова подяки почесним гостям, які, відклавши безліч турбот та проблем, прийшли на особливе для школи свято з щирими побажаннями, теплими словами та приємними сюрпризами.
Від усього серця бажають їм здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
Хай щастя завжди
супроводить вас,
Людська повага й шана
не минають,
А вашу мрію й працю
повсякчас
Лиш визнання вінчають!

 

***

Травневі дні відлунюють святково…Вони несуть не тільки підсумкове шкільне Свято Честі,а і прощання з початковою школою, і хвилюючий Останній дзвоник — зітканий з пісень, дитячих мрій і радості. Традиційно на урочистій лінійці, присвяченій Останньому шкільному дзвонику, в 2018р. в РНРЦ «Кришталик» були присутні гості – члени Піклувальної Ради центру.
Почесні гості свята привітали колектив центру із закінченням навчального року, щирі слова побажань пролунали на адресу учнів, випускників та дорослих. Це неповторне свято дитинства і юності розпочалося з нагородження відмінників навчання, педагогів, батьків.
На початку свята прозвучали слова подяки від четвертокласників їхнім першим вчителькам, які допомогли їм переступити першу шкільну сходинку, навчили розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, рідну мову.
В ході свята в гості до дітей завітали казкові персонажі. Випускники початкової школи звернулися до Чарівниці з проханням повернути час назад, щоб дванадцятикласники потрапили у казкове минуле –«Музей шкільних років» і згадали своє дитинство.
Під час цієї подорожі випускникам подарували шкільні дзвіночки – символ прощання з дитинством. В свою чергу старшокласники презентували свій незабутній, тремтливий виступ – щирі побажання вчителям, калейдоскоп пісень та заворожуючий вальс, під час виконання якого в небо злетіли повітряні кульки з їх мріями..
І ось хвилююча мить… Почесне право дати Останній дзвоник надали випускникам Герасименко Е. та Черновій Ю. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – пори літніх канікул, які для наших учнів будуть незабутніми, завдяки турботі та увазі засновників благодійного фонду «Кришталеве джерело» Ю.А.Бойко, Ю.Я. Іоффе, а також О.В. Башкіру: 25 учнів центру отримають змогу оздоровитися в літньому таборі «Заря». Завдяки Австрійській гуманітарній спілці «Глобал-2000» 22 учня отримають задоволення від захоплюючої подорожі до Австрії.