У РНРЦ «Кришталик»

ПРОВЕЛИ  СВЯТО  ЧЕСТI

Школа — це маленький, по-своєму неповторний, Всесвіт. Він зітканий із дивовижних миттєвостей: відкриттів, подиву, пізнання… Однією із таких яскравих митей є Свято Честі, яке традиційно кожен рік проходить в РНРЦ «Кришталик» і є заключним акордом шкільної симфонії навчального року.
Цього разу дитяча фантазія і невгамовна мрія надихнула учнів перенести головну шкільну подію до Країни Добрих Див. Першу сторінку цього довгоочікуваного свята відкрила директор РНРЦ «Кришталик» Наталія Колодна. Наталія Анатоліївна привітала кращих учнів зі шкільними досягненнями, побажала усім дітям прагнути нових перемог і відкриттів, а також представила почесних гостей. На святі були присутні: Володимир Прокопенко, Олексій Башкір, Володимир Есіпов, отець Олександр, Ольга Цецора, Юрій Воропаєв, Софія Лавренюк, Олександр Онуфрієнко.
У своєму виступі отець Олександр наголосив на тому, що життя повинно бути наповнене добрими вчинками, красивими мріями, підкресливши, що зло в світі трапляється, бо люди перестали мріяти. Тож відкриваємо дорогу мрії та фантазії!
Цікаві уроки в школі майбутнього та незвичайні герої, які подорожували у часі, презентували глядачам найважливішу шкільну номінацію — «Інтелектуальна надія-2019». Нагородження переможців в цій номінації провів Володимир Прокопенко. А Олексій Башкір та Олександр Онуфрієнко з радістю привітали переможців в номінації «Активність. Старанність. Натхнення». Володимир Миколайович, Олексій Віталійович та Олександр Вікторович побажали дітям натхненно йти до своєї мрії, ніколи не здаватися і, звичайно ж, бути гідними звання кращого.
Весела пісня малюків стала своєрідним оголошенням наступної номінації свята — «Акцент на творчість», номінації тих, хто намагається дарувати промінчики радості оточуючим. Привітав переможців та побажав наснаги і подальших творчих пригод Юрій Воропаєв.
Завзята мрійниця та фантазерка Аліса запросила всіх до подорожі в свою Країну Чудес, відкривши її запальним танцем. В цій країні діти зустрілись з Червоною Королевою, непередбачуваним Шляпником, який вихвалявся своїми чудернацькими головними уборами, намагаючись їх усім приміряти. Алісі навіть довелося його зупинити, адже прийшов час представити номінацію «Перлинки Веселкової Країни». Для привітання переможців у цій номінації були запрошені на сцену Ольга Цецора та Софія Лавренюк, які подарували безліч теплих, добрих побажань.
А в Країні Чудес все продовжувалися дива… Ось Шляпник за допомогою свого магічного циліндра читає думки дорослих, дівчат, хлоп’ят. І всі вони — світлі, натхненні, сповнені позитивом та вірою в казку, а казка здатна притягувати до себе чудеса. Дива трапляються, їх тільки потрібно запросити.
Незвичайна казкова подорож завершилася доброю, натхненною піснею. Свято Честі – 2019 розкрило славні учнівські перемоги та досягнення, що втілюють світлі надії, дитячі мрії і дарують безмежну палітру яскравих почуттів та вражень.

 

ПРОЛУНАВ  ОСТАННІЙ  ДЗВОНИК

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Це важливий день і для РНРЦ «Кришталик» — тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. У житті кожної людини, кожного з нас воно буває лише раз.
Розділити радість свята із учнями та педагогами прийшли почесні гості: Володимир Порокопенко, Олексій Башкір, Ольга Цецора, Софія Лавренюк, Юрій Воропаєв, Світлана Черненко, Наталія Янко, Олександр Корнєєв, Антон Потурайко, Наталія Ковтун, Наталія Чибрисова, Ольга Старікова.
Першою привітала присутніх директор школи Наталія Колодна. У своїй промові Наталія Анатоліївна подякувала педагогічному колективу за виховання підростаючого покоління, випускникам побажала успіхів, здійснення заповітних мрій, усім дітям – гарного літнього відпочинку.
Дуже емоційно привітали колектив «Кришталика» із закінченням навчального року гості, від яких пролунали щирі слова побажань на адресу учнів, випускників та дорослих. Це неповторне свято дитинства і юності продовжилося нагородженням відмінників Центру та врученням їм стипендії, яку приготувала піклувальна рада, а також врученням Грамот за учнівські досягнення.
Емоційним моментом свята стало прощання учнів 4-го класу з початковою школою та першою вчителькою, яка допомогла їм пройти першою шкільною сходинкою. Та все ж в центрі уваги, звичайно, були випускники, від яких прозвучали зворушливі слова вдячності педагогам та батькам. Хвилюючим подарунком став прощальний вальс випускників та малюків, по закінченню якого дорослі отримали повітряні сердечка — своєрідний знак подяки.
І ось хвилююча мить… Почесне право дати останній дзвоник надали випускнику Єгору Лук’яненко та учениці першого класу Ользі Кравченко. Лунає малиновий дзвін прощання… В небо злітають повітряні кульки з мріями випускників, як символ звершень та успіхів.
Під рушниками-оберегами покидають шкільне подвір’я старшокласники.
Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!