У кращих традиціях «Барвінка»

23 березня у концертній залі міського Палацу культури відбувся щорічний звітний концерт «У кращих традиціях» народного ансамблю танцю «Барвінок».
Глядачі у фойє почали збиратися задовго до початку концерту. Адже мешканці та гості міста знають, що звітний концерт яскравого ансамбля — це завжди свято — захоплююче дійство, повне сюрпризів і несподіванок. І ось завіса відкрилася і кожен присутній міг повною мірою насолодитися чарівливою магією танцю.
Розпочався концерт багаточисельним яскравим прологом, в якому взяли участь всі учасники колективу. Протягом двох годин глядачі милувались проникливими та глибокими композиціями, доповненими тематичними віршами і відеороликами. Цього вечора глядачам дарували своє мистецтво і запрошені актори-аматори: танцювальний колектив «Зоряне» (кер. Руслана Гайда) та студенти хореографічного відділення коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, а також студія «Барбарис» (з Кремінної та Сєвєродонецька). Порадували своїми виступами Єлізавета Бєлікова та Анжеліка Ковальчук, а також циркова студія «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв).
І знов на сцені учасники неповторного ансамблю! Більш ніж 25 хореографічних постановок, понад 60 дітей різного віку (від 6 до 30 років) — це все наш «Барвінок».
Неймовірно цікавими, різними по характеру, по стилю виконання, були постановки ансамблю. Яскраво, барвисто і динамічно, феєрично і креативно пройшов звітний концерт Народного ансамблю танцю «Барвінок». Глядачі, стоячи, вітали наставників колективу, які підготували це свято. Талановита, креативна, неповторна, енергійна і невтомна, творча і багатогранна, щира і відкрита керівник ансамблю Ксенія Саєнко, незамінний акомпаніатор — життєрадісна Наталія Кисленко. Чіткість, ритм, все для злагодженості — це її заслуга.
По закінченню звітного концерту директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна висловила вдячність за працю, талант, професіоналізм, значний внесок у розвиток міського Палацу культури Ксенії Саєнко та Наталії Кисленко і, звісно, кожному учаснику колектива. «Кожен звітний концерт творчого колективу не схожий на попередній і кожна постановка — це величезна праця згуртованого колективу-хореографа, музичного оператора, художника по світлу, майстра по пошиттю сценічних костюмів, художників та інших» — наголосила Ганна Вікторівна.
Фейєрверк відчуттів, буря емоцій переповнювали кожного, хто був в залі. В книзі відгуків Палацу культури глядачі залишили слова вдячності за гарний концерт та побажання здоров’я та наснаги у роботі.
«Барвінок» — це не просто колектив, це одна велика родина, яка зрощує маленьких «барвінчат» та з радістю їх об’єднує. Невблаганний час минає, а колектив «Барвінку» з року в рік радує рубіжан та гостей міста своїми виступами. Будемо з нетерпінням чекати на нові танцювальні номери та сюрпризи від ансамблю. Бажаємо колективу процвітання, розвитку і нових перемог!