У гості до єнота та його компанії

У «Садибі Єнота» можна побачити не лише єнотів, а птахів екзотичних порід, нутрій, в’єтнамських свиней тощо – загалом близько 30 видів тварин та птахів. Крім того, можна покататися на віслюку Красунчику, відсвяткувати дитячий день народження й просто оздоровитися.

 

Для Тетяни й Андрія Мужик сімейний бізнес, пов’язаний одночасно й із туризмом, і з розведенням екзотичних тварин, — справа абсолютно нова. Тетяна до останнього часу працювала в департаменті теле- й радіокомунікацій Львівської облдержадміністрації, Андрій був ревізором на залізниці.

Ідея створити куточок для екотуризму, де б могли дорослішати поруч із природою і їхні власні діти, з’явилася в Тетяни під час другої вагітності.
— Нам хотілося створити таке місце, куди б із задоволенням приходили батьки з маленькими дітьми, щоб діти могли спілкуватися з природою, перебувати в оточенні тварин, дихати свіжим повітрям, — каже Тетяна.
Зараз їхній донечці Мілані рік, і ідея її сміливих батьків стала реальністю.
Андрій та Тетяна залишили свою попередню роботу, зареєструвалися як підприємці… Ділянка землі в Тетяни була – у селі Сторонибаби Буського району Львівської області. В її облаштування та закупівлю тварин для контактного зоопарку подружжя вклало всі свої заощадження та «дитячі» гроші.
Гойдалки, вольєри для тварин, альтанки, тротуарчики з чурбачків – усе це Андрій зробив власними руками.

Й у травні цього року «Садиба Єнота» почала приймати перших відвідувачів.
Чому садиба саме єнота? Тому що єнот на ім’я Барон став її першим мешканцем, поспілкуватися з яким прагнули гості садиби.
Зараз сюди щодня, а тим більше у вихідні, приходить чимало батьків із дітьми.
Згодом Тетяна планує отримувати дохід не лише від цього, а й від реалізації органічної продукції – наприклад, яйця перепілок, м’ясо індонезійських курей породи Аям Цемані, в’єтнамських свиней тощо.
…А Мілана тим часом дорослішає саме тут, у цій атмосфері. Поки батьки працюють, її доглядає старший брат – 11-річний Артем. Йому на цьому дивному острівці не менш комфортно, ніж сестрі.