У Центрі надання адміністративних послуг загального відділу Рубіжанської міської ради розпочато прийом документів для отримання українського паспорта з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки для громадян України, які досягли 14-річного віку (вперше)

Відповідно до законодавства України кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Ви маєте змогу замовити таку послугу в Центрі надання адміністративних послуг загального відділу Рубіжанської міської ради за адресою: пл.Володимирська, буд.2 (1 поверх)
Сьогодні ми стали ще на крок ближче до наших жителів і це дуже відповідальна послуга. Працівники Центру пройшли стажування та навчання, тож послуги із оформлення та видачі ID-карток паспортів громадян України надаватимемо швидко та якісно.
З підставами та переліком документів для отримання послуги ви зможете ознайомитись за посиланням https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-po-dosyagnennyu-14-richnogo-viku-vpershe.html