У центральній міській бібліотеці відсвяткували 85-річницю Рубіжанської громадської організації «Літературне об’днання «Райдуга»

Яскравий тандем поезії та музики подарував хороший настрій і незабутні емоції усім, хто був присутній 11 жовтня 2018 року на ювілейному творчому вечорі Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» з нагоди його 85-ї річниці.
Поетично-пісенне свято «БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ» розпочалося з вітального слова секретаря Рубіжанської міської ради Віктора Ігоревича Соловйова, який щиро подякував літстудійцям за творчість.
За високі творчі досягнення, багаторічну культурно-громадську діяльність, зміцнення творчих зв’язків між літераторами та вагомий внесок у розвиток культури і літератури України Почесними дипломами Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» були нагороджені Анатолій Олексійович Павленко та Володимир Дмитрович Петрушенко.
Про історію літературного процесу в місті над Дінцем, про традиції рубіжанської літературної школи, про людей, яких згуртувала і об’єднала любов до слова йшлося у виступі керівника літературного об’єднання, члена Конгресу літераторів України та члена Міжнародної спілки письменницьких союзів і Міжрегіонального союзу письменників України поета Володимира Петрушенка. Особливі слова подяки Володимир Дмитрович адресував міській владі та абонементу центральної міської бібліотеки, у приміщенні якої літстудійці збираються вже багато років кожного місяця.
А далі присутні поринули в особливий світ мрій, образів, спогадів, асоціацій, які їм дарували члени літературних об’єднань регіону: «Обрій» м. Сєверодонецьк та «Істок» м. Лисичанськ. Поезії Тетяни Олександрівни Фролової, Сергія Івановича Кривоноса, Ірини Василівни Дзюкевич-Потапенко чудово перепліталися з піснями на слова лідстудійців. Хочеться відзначити, що музику майже до всіх пісень написав поет, композитор та співак зі Сватівщини Сергій Миколайович Зятєв.
Творчої наснаги і плідного довголіття побажала літоб’єднанню ведуча заходу, провідний методист Рубіжанської ЦБС Задорожна Валентина Миколаївна, а заступник директора з виховної роботи Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму Вариводов Володимир Іванович наголосив, що «сьогоднішнє свято є яскравим і по-особливому щирим тільки завдяки наполегливій праці літстудійців над удосконаленням власної творчої майстерності».
Теплі слова привітань з нагоди ювілею звучали й від активістів громадської організації «Нова дія», поетів літературної студії «Слово» м. Долина Івано-Франківської області та багатьох інших поціновувачів мистецтва, присутніх цього дня у літературній вітальні.
Приємний подарунок у день 85-річчя «Райдузі» зробив хор «Журавка» під керівництвом Кірічека Володимира Андріяновича та викладача Дитячої школи мистецтв Аліни Андрєєвої – Денис Рибальченко виконав пісню під гітару.
Фотовиставка «Рубіжанська громадська організація «Літературне об’єднання «Райдуга-85» вдало доповнила святкування.
За роки існування літературного об’єднання десятки студійців набули в ньому неабияких літературних знань, збагнули секрети творчої майстерності, виробили свій власний, лише їм притаманний поетичний стиль. Багато хто з них нині працюють журналістами, редакторами, викладачами у навчальних закладах міста, чимало ж обрало письменницький шлях і збагачують нашу літературу новими прозовими творами та віршами. Об`єднання бере активну участь у міських, обласних та всеукраїнських заходах.
З ювілеєм вас, шановні митці! Великих творчих злетів!

Світлана Бондар,
завідуюча абонементу центральної міської бібліотеки