Традиція, яке об’єднує Рубіжне

Сім’я в житті людини займає дуже велике місце. Саме в родині починається виховання любові й поваги до батьків, рідних і близьких, знання свого прізвища, імені та по батькові, свого роду, українських та сімейних традицій і звичаїв, а так само патріотичного виховання і духовно-морального спрямування.


День сім’ї в Рубіжному – це свято, яке почали відзначати ще в 1980 році. І ось вже 40 років з року в рік у вересні всі рубіжани та гості міста цілими родинами збираються для того, щоб відзначити це чудове свято разом. Незважаючи на труднощі пов’язані з карантином, 19 вересня 2020 року за традицією на площі Володимирській біля МКУ «Палац культури» з урахуванням всіх протиепідемічних заходів рубіжанська родина зібралася разом.
Святкування розпочалися о 16:00 годині з акції «Фото з улюбленими героями». До акції із задоволенням приєдналися не лише діти, а й батьки, бабусі та дідусі. Всі залюбки поринули у світ захоплюючих чудових казок і мультфільмів з улюбленими героями, робили фото та вітали один одного зі святом.
О 17:00 розпочався святковий концерт «Ми разом», який складався із яскравих та різноманітних номерів творчих колективів Палацу культури та кращих солістів міста.
Блискучий дитячо-молодіжний флешмоб «Ми — одна сім’я», який музично об’єднав історію чотирьох десятиліть улюбленого свята рубіжан – Дня сім’ї став головним подарунком усім мешканцям міста. Близько 200 учасників самодіяльності Палацу культури та хореографічного відділення Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв взяли участь у флешмобі. Глядачі оцінили такий задум і були у захваті. Кожен, хто знаходився на площі, упізнав улюблений шлягер свого покоління, згадав «свою історію», пов’язану з тією чи іншою піснею. Були приємна ностальгія та бурхливі оплески, підспівування пісень і навіть сльози радості…
Усі отримали заряд бадьорості, гарного настрою та були щасливі. А щасливі від захвату очі — найкраща нагорода всім організаторам свята.