Традиційне свято

Щорічно 1 червня в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вже котрий рік дружний колектив міського Палацу культури організовує свято для дітей. Ось і цьогоріч цикл святкових заходів до Дня захисту дітей пройшов на площі Володимирській біля МКУ «Палац культури».
Свято розпочала акція «Сувенір своїми руками», яку провели працівники Палацу культури Діти полюбляють займатися творчістю і тому з захватом приєдналися до акції, зробили оригінальні сувеніри та залишили їх собі на згадку.
Потім пройшов конкурс малюнків на асфальті під гучною назвою «Ми з країни Мульті-пульті», де дітлахи змогли дати волю своїм фантазіям. Діти були у захваті, на майданчику панувала справжня творча атмосфера, і запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків це підтверджували. По закінченню конкурсу малюнків в трьох вікових категоріях були визначені переможці. Вони та всі учасники конкурсу були нагороджені призами, які надав виконавчий комітет Рубіжанської міської ради.
Цей конкурс змінила розважально-ігрова програма «Літня карусель», де до дітей прилетіла справжня фея Дінь-дінь з Сонячним Промінчиком. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: бігали, стрибали, танцювали, грали в м’яча, відповідали на складні запитання, таким чином допомогали героям запустити «літню карусель» та отримати море позитивних емоцій і заохочувальних призів.
День захисту дітей в Україні – це загальнонаціональне свято, яке також покликане привернути увагу людей до проблем дітей. Наші діти – це здійснення наших мрій і сподівань, найдорожче, що у нас є, наше майбутнє. Адже якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Саме тому наш святий обов’язок подбати про гідне виховання, всебічний розвиток дітей та дотримання прав дитинства. Щоб усі діти в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Любов Захарова, інструктор