Тато, мама, я — спортивна сiм’я

Зараз сучасний світ дуже швидко розвивається, усі кудись поспішають, метушаться, працюють допізна, та часу й сил на заняття спортом вже не залишається. Хоча здоров’я — це найцінніше, що є у людини, і його потрібно берегти і зміцнювати. Спорт допомагає людині бути в хорошій фізичній формі, виховує характер і силу волі, а також дає можливість всій родині разом провести час, адже його так мало…
Одже з метою залучення дітей та батьків до здорового способу життя, а також надання можливості більш спілкуватися між собою 12 липня на пл. Володимирській біля МКУ «Палац культури» відбулося свято «Тато, мама, я — спортивна сім’я». У спортивних естафетах брали участь сімейні команди, яким необхідно було проявити свою спритність, вправність і дружню роботу у різноманітних конкурсах.
В основній частині спортивного свята — естафети. Командам було запропоновано цікаві конкурси з бігом, стрибками, з м’ячами, кеглями, де можна було проявити спортивні, розумові здібності та навички. Всі етапи спортивного свята проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники переживали за свої команди. Всі намагалися прийти до фінішу першими. Татусям більш за все сподобалися спортивні естафети, де вони змагалися між собою, як у дитинстві, з таким же запалом та суперництвом. У конкурсі «Найстильніша сім’я» їм довелося зав’язувати банти лялькам, а в конкурсі «Універсальні батьки» мамам було запропонувано забивати цвяхи, а татам зібрати інгредієнти на борщ. Було дуже весело спостерігати за цією кумедною картиною. Діти метушилися між батьками, не знаючи кому більше потрібна їхня допомога та підтримка. Всі учасники і глядачі змагань отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень. Свято пройшло дуже цікаво та яскраво, зі спортивним запалом, шумно і весело. Воно допомогло дітям розвинути такі якості, як спритність, сила, витривалість, вміння долати труднощі, а у батьків з’явилася гордість за своїх дітей.
Родини, які брали участь у змаганнях, були нагороджені дипломами. Слід зазначити, що пріоритетом роботи Палацу культури в літній період є проведення заходів для всієї родини на відкритих майданчиках міста. Люди після виснажливої спеки, робочого дня або відпочинку на водоймах, мають можливість відпочити всією родиною на свіжому повітрі, отримати насолоду від вечірньої прохолоди біля фонтану, а також взяти участь у заходах, які пропонує творчий колектив Палацу культури. Бажаємо рубіжанам приємного літнього відпочинку і запрошуємо усіх 26 липня о 19-00 на пл. Володимирську біля МКУ «Палац культури» прийняти участь у розважально – ігровій програмі «Дружба назавжди», щоб разом відсвяткувати Міжнародний День дружби.