Талановиті та креативні майстри Рубіжанської територіальної громади

Рубіжанська централізована бібліотечна система 2 червня презентувала виставку майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва в межах місцевого етапу огляду-конкурсу «Луганщина – світанок України». На другому поверсі МКУ «Палац культури» була сформована та розташована творча експозиція майстрів народного мистецтва, організатором якої виступила центральна міська бібліотека. Виставка представила з себе єдину за смислом і змістом композицію, яка відповідала гаслу огляду-конкурсу «Квітчаємо талантами Луганщину свою».
Глядачі мали змогу переглянути чудові роботи місцевих самодіяльних майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, вихованців спеціалізованих мистецьких закладів, клубів закладів культури міста та Рубіжанської територіальної громади. Виставка була сформована зі зразків традиційних та сучасних видів народного мистецтва, творчих робіт, виконаних в різних напрямках.
На виставці були представлені різноманітні та надзвичайні роботи високої якості та естетичного виду, які продемонстрували творчий потенціал та культурний імідж громади розмаїттям технік: живопис, графіка, батік, вишивка, бісероплетіння, в’язання, лялькарство, лозоплетіння, деревообробка, графіка, валяння тощо.