Свято з нагоди Міжнародного дня шахів

У всьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів. У цей день відбуваються турніри та майстер-класи з шахів, а також нагородження видатних шахістів.
Цей день став святковим і для вихованців шахового гуртка, керівником якого є Василь Іванович, на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради.
До дітей завітали почесні гості – Олег Ткаченко, заступник міського голови, та Юлія Калюжна, помічниця народного депутата України Сергія Вельможного. Вони привітали дітей зі святом шахів та Міжнародним днем тортів, який також відзначають у цей день, і вручили гуртківцям подарунки – шахові годинники, які можна використовувати під час змагань, та солодкий сюрприз.
Олег Сергійович сказав теплі слова та спробував свої сили під час шахової партії з одним із вихованців. Переміг веселий настрій.
Шаховий гурток – один з найкращих колективів КПР. Він існує майже 20 років. На базі Комплексу регулярно проводяться різноманітні змагання міського та обласного рівнів.
Вихованці гуртка неодноразово ставали чемпіонами області. У цьому році вперше в історії існування першості міста з шахів, вихованець шахового гуртка (учень 10 класу) став чемпіоном Рубіжного – Михайло Михайленко посів перше місце та зміг перемогти навіть свого вчителя Василя Івановича.