Свято першого дзвоника в «Кришталику»

Перше вересня — завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, яскравими емоціями і, звичайно, першим дзвоником. В цей день вулиці нашого міста наповнюються білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка шкільного життя — цікава, барвиста і повна нових знань.
Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі, наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Як завжди, по-родинному та у колі вірних друзів пройшло це свято в стінах РНРЦ «Кришталик». Щиро, з теплим словом звернулася до присутніх директор закладу Наталія Колодна. Вона побажала своїм вихованцям і їх батькам з легкістю підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, а своїм колегам міцного здоров’я, енергії, творчої наснаги.
До привітань приєдналися почесні гості свята: Ірина Цимбал, ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Олексій Башкір, перший заступник міського голови; Отець Олександр, голова відділу освіти Сєвєродонецької єпархії, настоятель Свято-Почаївського храму; Юрій Воропаєв, начальник Рубіжанського міського управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Луганській області; Софія Лавренюк, головний редактор газети «Рубіжанські новини». Отець Олександр благословив найменших учнів – першокласників.
На свято завітала Пані Осінь з яскравими подарунками для дітей, які несподівано викрали Леді Спам та її подружка Вередулька. Для того, щоб повернути подарунки, першокласникам довелося пройти випробовування. Діти виявилися напрочуд розумними та кмітливими.
Особливі емоції в першачків викликали різнокольорові повітряні кульки, які з їхніми мріями полетіли у блакить. За доброю традицією діти пройшли під рушниками. Батьки обсіяли їх святим зерном на щастя, на долю, на довгі й мирні літа!
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!