Святковий новорічний концерт «Вечори на хуторі Рубіжне»

30 грудня, напередодні довгоочікуваного свята, на головній сцені міста о 17.00 пройшов театралізований новорічний концерт під назвою «Вечори на хуторі Рубіжне». Творчий колектив Палацу вирішив відійти від формату «вогника» і подарувати глядачам яскраве театралізоване дійство.
Переступивши поріг Палацу культури, рубіжани одразу поринули в новорічну казку. Святковим вертепом розпочалось незвичне дійство програми, в якому взяли участь одразу три Народних колективи Палацу культури: Народний оркестр народних інструментів, Народний хор ветеранів «Червона калина» та Народний хор народної пісні. Актори Народного театру музичної комедії та театральної студії Gallery Mask протягом усього дійства продовжували відтворювати атмосферу українського вертепу, чудово доповнюючи концертну програму відомими сценками з новорічного твору М.В.Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки». Хореографічні номери були виконані танцювальними колективами Палацу культури: Народним ансамблем танцю «Барвінок», Зразковим ансамблем танцю «Орля», Зразковим вокально-хореографічним ансамблем «Ладушки» та шоу-групою «Нон-Стоп», хореографічною студією «Ліберті», студією естрадної пісні та танцю «Модус». Циркова студія «Кристал» внесла розмаїття та викликала хвилю захвату у глядачів. Солісти вокально-інструментального ансамблю привітали гостей новорічними вокальними творами. Наприкінці концертної програми до глядачів звернувся Дід Мороз з вітаннями та святковими побажаннями до рубіжан та гостей міста, а директор Палацу культури Ганна Бережна висловила слова щирої вдячності творчому колективу Палацу та глядачам і привітала усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.
«Творчий колектив Палацу культури кожного разу намагається здивувати глядачів чимось незвичним і нетрадиційним, особливо на Новий рік. Так було і в цьому році, програма була дуже щирою і емоційної», — сказала в завершенні концерту Ганна Вікторівна. Глядачі отримали чудові враження від побаченого, залишили захоплені відгуки про організацію та програму заходу у книзі відгуків, а також після завершення святкового концерту мали можливість зробити фото на пам’ять з костюмованими героями та учасниками колективів.