Святковий концерт «ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ» до Міжнародного дня студентів у ДЗ «Луганський державний медичний університет»

Щорічно 17 листопада в Україні та усьому світі святкується Міжнародний день студентів — свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику. Тому з нагоди цього свята вже четвертий рік поспіль у ДЗ «Луганський державний медичний університет» проходить масштабний святковий концерт «Посвята у студенти» до Міжнародного дня студентів.

Цього року він відбувся 14 листопада у великій залі МКУ «Палац культури». Організатор цього заходу – Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» за підтримки керівництва МКУ «Палац культури» (директор Ганна Бережна).
Розпочався святковий концерт з масштабного танцю, де були задіяні усі студенти, які займаються танцями у колективах Центру культури та дозвілля студентів «Мрія» та «Modern». Далі на сцену для урочистого відкриття цього свята ведучі запросили вельмишановного ректора, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря України професора Іоффе Ігоря Володимировича.
Також з привітальними словами до наших першокурсників та усіх студентів звернулися: декан фармацевтичного факультету, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та виховної роботи, доктор фармацевтичних наук, Заслужений працівник охорони здоров`я України, професор Гудзенко Олександр Павлович; декан медичного факультету, кандидат філософських наук, доцент Кузьміченко Інна Олегівна; декан факультету післядипломної освіти, кандидат медичних наук, доцент Коробко Ігор Сергійович; заступник декана медичного факультету з підготовки іноземних громадян, секретар Ради ректорів переміщених вищих навчальних закладів України, доцент Смірнов Антон Сергійович.
Гостей на це феєричне свято зібралося чимало. Захід відвідали представники ректорату, співробітники університету, а також студенти різних курсів. Ведучими заходу були студенти 5-го курсу Микита Кислиця та Тетяна Бєлякова. На великій сцені виступали колективи та артисти Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет», а саме: «перлинки» університету – вокалісти Іван Совіч, Ірина Данько, Максим Кравченко та іноземний студент – Ширшенду; вокальний ансамбль «Реприза»; танцювальні колективи «Мрія» та «Modern» (керівник Юлія Крохіна); запальний індійський танець від іноземних студентів; лиричний танцювальний номер-сюрприз від першокурсників; музичний гурт «РУХ», який виконав на електрогітарі неймовірну cover- версію рок-хіта; відома вже за стінами університету команда гумору «Пироги Пирогова»; студенти 2 курсу виконали гумористичний номер «Нічні пригоди глюкози» під керівництвом завідуючої кафедри біології, гістології та ембріології, доцента Андрушенко Вікторії Валеріївни. Прикрасою концерту також став номер-подарунок для усіх глядачів від циркової студії «КРИСТАЛ», номер «Партерне кільце» — солістка Ірина Канаш (МКУ «Палац культури»).
Талановита студентська молодь ще раз нагадала, що студентське життя – це не лише пари та сесії, а ще й веселощі, подарувавши присутнім цей святковий незабутній концерт.
Творчий колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» вітає всіх зі святом, бажає усім студентам впевненої ходи дорогою знань, завзяття, радості, невичерпної творчої енергії та натхнення!
Відчуття повноти і неповторності життя!

Марина Соловйова,
в.о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів