Святкові заходи у бібліотеках міста

Зустрічали рік Свині

4 лютого 2019 року, у переддень Нового року за східним календарем, дитяча бібліотека разом з учнями 3-А класу ЗОШ №10 зустрічали рік Свині!
Ми впевнені, що як Новий рік зустрінеш — таким він і буде упродовж року. І саме тому це чарівне свято вирішили зустріти яскраво, весело, гучно, з запальними танцями та піснями.
Діти, одягнені в яскраві карнавальні маски поросят, разом з бібліотекарем молодшого відділу Іриною Козик грали, брали участь у вікторинах та новорічних конкурсах: «Три поросятка», «Яке свинство», «Намалюємо п’ятачком» та ін.
Також нікого не залишило байдужим мультяшне поросятко, яке завзято шукало солодощі, зриваючи оплески малечі та її дружний сміх.
Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість.
Кожен з маленьких глядачів наприкінці свята отримав солодощі. Свято вдалося на славу!

Cвято «Порося-червоний ніс приніс дарунків цілий віз»

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні 4-Б класу ЗОШ №10 зустрічали 5 лютого 2019 року рік Кабана. Веселе свято «Порося-червоний ніс приніс дарунків цілий віз» підготувала і провела бібліотекар молодшого відділу дитячої бібліотеки Ірина Козик.
Школярі весело провели час: грали в ігри, весело та завзято брали участь у конкурсах «Поросятко Костик — загубило хвостик», «Будуємо будиночок для Хрюнделя», отримували подарунки, танцювали та раділи Новому року. Дружні, кмітливі, наполегливі дітлахи справилися з усіма завданнями. Веселий дитячий сміх, пісні, веселі побажання та добрі мультики – усього вистачало на святі.
Ми сподіваємося, що зустріч нового 2019 року запам’ятається дітям, а той заряд позитиву і бадьорості, яким малеча зарядилась завдяки запальним конкурсам, ще довго протримає новорічний настрій і дух свята.

Iнформаційна зона корисних сайтів «Шукай… на сайті»

Інтернет сьогодні є неймовірно потужним ресурсом, який допомагає користувачам центральної міської бібліотеки дізнатися безліч корисних речей. Якщо книга та Інтернет — джерело знань, то бібліотека шлях до нього. Послуги Інтернету для користувачів бібліотеки безкоштовні.
Центральна міська бібліотека завдяки комп`ютерній техніці, стала життєво важливим інформаційним та дозвіллєвим центром, де наші користувачі завжди можуть отримати необхідну інформацію.

«Хрюшкини» книги

За китайським гороскопом 5 лютого 2019 року вступив в свої права Рік Свині.
Щоб задобрити господиню року, завітайте до молодшого відділу дитячої бібліотеки за книгами, що чекають вас на книжковій виставці «Рік Кабана ти зустрічай – про поросяток почитай».
Обирайте, сідайте зручніше і починайте читати книги, в назвах яких миролюбній, добрій і сімейній тварині відводиться особлива роль. А ще кожен може прийти та розмалювати «своє свинятко».

Зібралися на свято «Зустрічаймо Новий рік з поросятком Хрюнделем»

Вже вкотре бажання весело та дружно зустріти рік Кабана зібрало малечу на свято. 7 лютого 2019 року учні 4-А класу ЗОШ №10 зібралися на свято «Зустрічаймо Новий рік з поросятком Хрюнделем», яке підготувала для них бібліотекар Рубіжанської дитячої бібліотеки Ірина Козик.
Школярики слухали історії про видатних поросят, відгадували загадки, змагалися в конкурсі, хто більше знає книжок, у яких згадуються ці кумедні герої, грали в ігри «Поросятко-нечипура», «Вовк завітав до поросят» та ін. Малеча отримала багато позитивних емоцій, показала свою веселу вдачу, спритність, ерудованість, за що, наприкінці свята, на малих «поросяток» чекали солодкі призи.

Інформацію підготували Ірина КОЗИК і Світлана БОНДАР