«Снiжна казка зими – 2019»

Напередодні Нового року 29 грудня в МКУ «Палац культури» відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими – 2019». На виставці були представлені роботи, талановитих мешканців міста.
Хочеться зазначити, що Конкурс-виставка проходить вже третій рік поспіль, і з кожним роком він стає більш популярнішим. Організаторами Конкурсу-виставки виступають МКУ «Палац культури» за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. В цьому році в виставці прийняли учать понад 130 учасників, а саме: учні КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», АРТ-ізостудії «Радуга», декоративно-вжиткової студії «Чудова майстерня» (будинок дитячої творчості м.Кремінна), ЗШ №1, ЗШ №4, ЗШ №5 КНВК «Школа-дитячий садок», СШ №7, ЗШ №8, СШ №10, приватного викладача Ковальової Марини Ростиславівни, КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів», клубу сучасного декоративно-прикладного мистецтва «У пані Зосі» (МКУ «Палац культури), гуртка «Дива в долоньках» (філія МКУ «Палац культури»), гуртка «Берегиня» (КПР).
Конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли викладачі РМ ДШМ Галина Соловйова, Катерина Ткачук, керівник клубу «Творча стежина» Ольга Ліхачова, директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна та художник-постановник Вікторія Сліпцова. Конкурс проводився у двох вікових категоріях в номінаціях образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Також, у відвідувачів МКУ «Палац культури» з 19 по 24 грудня була можливість проголосувати за найкращу роботу в номінації «Приз глядацьких симпатій».
Переможці конкурсу були нагороджені дипломами і квитками на новорічний концерт від МКУ «Палац культури», а також пам’ятними призами від відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. Керівники клубів за інтересами і гуртків були нагороджені подяками за професіоналізм, популяризацію та участь у конкурсі.
Директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна висловила подяку учасникам виставки, батькам та керівникам за виразні і позитивні роботи, побажала злагоди і миру, щастя, здоров’я і добра.