Снiжна казка зими

30 грудня в МКУ «Палац культури» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими — 2018».

Конкурс-виставка проходить вже другий рік  поспіль з 13 грудня 2018 року і триватиме до 19 січня 2019 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури». Організатором конкурсу-виставки є МКУ «Палац культури» спільно з відділом культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. На виставці представлені чарівні і оригінальні роботи на новорічну та різдвяну тематику талановитих дітей міста.  Конкурс проводився у двох вікових категоріях в номінаціях образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво.

Учасниками виставки є учні КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» (керівники Галина Соловйова, Світлана Бондар, Ольга Кравченко, Катерина Ткачук), приватного викладача Марини Ковальової, КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів» (керівники Зоя Сікора, Марина Ковальова, Ольга Ліхачова), клубу сучасного декоративно-ужиткового мистецтва «У пані Зосі» (керівник Зоя Ласман), гуртка «Дива в долоньках» філії МКУ «Палац культури» (керівник Юлія Чеботарьова) та Рубіжанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 (керівник Марина Ковальова).

Також у відвідувачів МКУ «Палац культури» з 13 по 27 грудня 2018 років була можливість проголосувати за найкращу роботу в номінації «Приз глядацьких симпатій».

До складу журі, що оцінювало роботи конкурсантів, входили викладачі РМ ДШМ Світлана Бондар, Олена Крутьєва, Галина Соловйова, керівник клубу «Творча стежина» Ольга Ліхачова, директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна та завідуюча виставкою Вікторія Сліпцова.

Переможці міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими — 2018» були нагороджені призами, грамотами та квитками на новорічний концерт, а заклади освіти, клуби та студії за інтересами, які брали участь у виставці, були відзначені подяками. Директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна привітала переможців, викладачів та батьків з Новим роком та Різдвом Христовим, побажала творчих успіхів, натхнення, здійснення бажань та миру в нашій країні.