Щиро дякуємо за подарунок

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» отримав нове сучасне медичне обладнання — апарат Сургитрон. Такий цінний подарунок до Дня медичного працівника на засіданні Вченої Ради, яке відбулось 29 травня 2019 року, університету зробило керівництво ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат». Це не перший подарунок підприємства вишу.
Сургитрон — це сучасний радіохірургічний апарат, розроблений фірмою «ELLMAN international» (США). За відзначенням співробітників університету, які будуть безпосередньо працювати з цим медичним обладнанням, хірургічні маніпуляції за допомогою апарату Сургитрон в розвинених країнах вважається однією з найдієвіших і доступних. Метод Сургитрон є одним із способів проведення радіохірургічного втручання. Його суть полягає в надрізанні м’яких тканин самим щадним способом, без застосування механічного гострого ріжучого інструментарію (скальпеля, ножиць і ін.). Аналогічну назву має і сам пристрій, за допомогою якого виконуються подібні хірургічні втручання. На даний момент це єдиний апарат такого рівня, який представлений в Луганській області.
Процедура Сургитрон — це один з найсучасніших і унікальних методів радіологічної терапії. Широке застосування він отримав завдяки своїм характеристикам — хірургічне лікування за його допомогою відбувається практично без болю, в короткі терміни, крім того, не залишає помітних шрамів або рубців, вплив на шкіру не залишає опіків.
Малоінвазивні втручання за допомогою апарату Сургитрон проводяться в самих різних галузях медицини: гінекології, онкології, сфері патології органів почуттів, стоматології, отоларингології, офтальмології, проктології, дерматології і косметології, загальній, щелепно-лицьовій і пластичній хірургії, ендоскопічних операціях.
Радіоволнова маніпуляція з видалення папілом, бородавок і невусів — одна з основних процедур, яка проводиться апаратом Сургитрон. Виконується ця хірургічна операція амбулаторно. Вся маніпуляція триває 10 — 20 хвилин.
З апаратом Сургитрон лікування ефективне, швидке, безпечне і абсолютно безболісне!
Працівники ДЗ «ЛДМУ» щиро вдячні керівництву картонно-тарного комбінату і особисто генеральному директору Геннадію Мініну за такий корисний подарунок, що служитиме здоров’ю рубіжан.