Щирий сміх подовжує життя

1 квітня — всесвітньо відомий День сміху, свято гумору і посмішок. А дітворі удвічі приємніше, що цей веселий день припав на перший день весняних канікул. Здавалося, сама природа відмічає разом з усіма День сміху та жартів. З самого ранку і до вечора стояла сонячна, тепла погода.
Творчий колектив міського Палацу культури не втратив можливості вийти на вулицю і розважити юних жителів нашого міста. Отже 1 квітня в сквері за «Конфіскатом» пройшла дитяча ігрова програма, приурочена до Дня сміху. Слід зазначити, що це вже стало доброю традицією. Дітлахів зустріли пустотливі клоуни Стьопка, Кнопка та Фісташка, яким було чим здивувати маленьких рубіжан. Заводні клоуни разом з дітьми кривлялися, жартували, танцювали та грали в ігри, найбільше з яких дітлахам сподобалися «Шароприг», «Як живеш», «Муха справа», «Витягни ріпку», «Квіткова поляна». Свято викликало у дітей багато позитивних емоцій і принесло усім величезне задоволення. Батьки малюків, які стали вдячними глядачами заходу, з великим інтересом спостерігали за тим, що відбувається, а найактивніші навіть взяли участь в запальних танцювальних іграх разом зі своїми дітьми та отримали пам’ятні призи від Палацу культури. В кінці ігрової програми батьки висловили вдячність колективу міського Палацу культури за подароване свято.
День сміху пройшов весело і гамірно. Сподіваємося, що свято гумору запам’ятається дітлахам надовго. Втомлені, але задоволені призами і гарним настроєм діти і їх батьки розійшлися по домівках.

Ганна Бережна,
директор КУ «Палац культури»