Щедрий вечір добрим людям

З метою поглиблення звичаїв українського народу та традицій, виховання любові та поваги до національних обрядів та звичаїв рідної України 11 січня на головній сцені міста відбувся святковий концерт, який став яскравою кульмінацією веселих зимових свят.
Вже стало доброю традицією перед кожним заходом влаштовувати відвідувачам ненудне очікування. В цей раз для рубіжан лунали колядки та щедрівки від учасників Народного хору «Червона калина» (керівник Лідія Рогозіна).
До початку концерту було продемонстровано відеоролик від колег Червоноградського Народного дому, який очолює директор Іванна Ейхорн. Дружба з Червоноградом розпочалася ще в 2017 році та триває вже третій рік поспіль.
Протягом півтори години зі сцени лунали новорічні пісні, колядки та щедрівки за українськими звичаями та традиціями, веселі танці та різноманітні яскраві номери від творчого колективу Палацу культури та окремих виконавців Рубіжного.
Для спільного святкування зібралося чимало городян, щоб розважитися у такій невимушеній казковій атмосфері, яку створили учасники святкового концерту. Кожен елемент декорації, світлові та відеоефекти, яскраві номери дали віру в те, що чудеса є! Гарний настрій, щасливі обличчя, щирі усмішки, бурхливі оплески протягом усього концерту — це те, заради чого варто проводити такі заходи!
Артисти були щиро вдячні своїм прихильникам, які залишили всі свої справи і прибули на свято. Старий Новий рік — це ще один шанс згадати те, що не встигли на Новий рік, або сказати головні слова близьким і дорогим людям, це можливість відчути чарівну новорічну атмосферу, яка потім буде згадуватись до наступного року.
Нехай ще раз запаляться свічки, спалахнуть вогні на ялинці, в кожному серці загориться вогник надії на світле майбутнє і виконання найбажанішої мрії.
Зі святом, дорогі рубіжани!
Зі Старим Новим роком!