Ще раз зі святом вас, освітяни!

Перша неділя жовтня запам’ятається усім освітянам відзначенням одного із важливих свят, яким є День працівників освіти України. Напередодні в кожному куточку країни з цієї нагоди проходять святкування. Рубіжне не є винятком, саме тому 3 жовтня в школі №10 відбулися урочистості, присвячені працівникам однієї з найблагородніших професій — педагогам.

У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів міста — директори шкіл, завучі, завідуючі дошкільними навчальними закладами міста, педагоги, вихователі, методисти, а також дошкільнята та талановиті учні, які дякували своїми виступами й музичними сценами, привітаннями освітянам за їхню працю.
Святкування розпочалось зі слів привітань секретаря міської ради Анатолія Бусєнкова. Анатолій Анатолійович наголосив, що наша держава крокує курсом реформ, і з кожним днем ці кроки стають дедалі впевненіші і чіткіші. Ми всі усвідомлюємо, що ця справа надзвичайно складна і відповідальна, але інвестиції в школу, в державні заклади — це самі головні інвестиції, які держава має зробити, адже йде мова про майбутнє України.
Анатолій Бусєнков побажав працівникам освіти міцного здоров’я, творчих злетів, натхнення і сили, радості, щастя в усьому і завжди.
У рамках святкування секретар міської ради виконав приємну місію. З нагоди професійного свята за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді вручив Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України Бурлуцькій Світлані Іванівні, вчителю української мови та літератури школи №8; Подяку Міністерства освіти і науки України Козел Антоніні Петрівні, методисту міського методичного кабінету; Заморі Любові Миколаївні, вчителю історії та правознавства школи №2; Алсуф’єву Борису Борисовичу, вчителю фізики КНВК «Рубіжанський ліцей»; Дороховій Вірі Валеріївні, вчителю початкових класів школи №8; Середі Тетяні Володимирівні, вчителю біології КНВК «Рубіжанський ліцей».
За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти регіону та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації вручено кращим вчителям КНВК «Рубіжанський ліцей», шкіл №7, №2, №3, №9, №8, вихователям дошкільних начальних закладів №7 «Червона шапочка», №9 «Дельфін», керівнику гуртка Комплексу позашкільної роботи.
Цьогоріч святкування відрізнялися від попередніх. Вчителі мали можливість подивитися відеоролик з привітанням своїх учнів, серця яких світилися любов’ю і вдячністю за нелегку працю та талант педагогам, які кожного дня створюють світлий неосяжний світ, сповнений великих надій та сподівань, для них і їхніх батьків. Приймали найщиріші та найтепліші вітання від людей, які краще за всіх знають і розуміють цю нелегку працю — від колег-вчителів міста.
Нелегка доля педагога. Найчастіше на своїх тендітних плечах її несуть прекрасні жінки — майстрині своєї справи. Це люди, які виховали не одне покоління. До привітань долучилася чарівна жінка, талановитий педагог, чудова керівниця — начальниця управління освіти Рубіжанської міської ради Олена Обаполенко. Вона побажала колегам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
За високий професіоналізм, сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Олена Володимирівна вручила Грамоти управління освіти Рубіжанської міської ради кращим вчителям, вихователям, кухарям, підсобним робітникам, музичним керівникам, машиністам з прання та ремонту спецодягу, медичним сестрам та іншим.
Паузи між вітаннями та нагородженнями заповнювали своїми виступами вокальні та хореографічні колективи Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та танцювальний колектив СШ №10. Святкування пройшло на високому рівні, від оплесків у присутніх боліли долоні. Тож покидали залу педагоги у гарному настрої. Нехай кожен день для освітян буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, сповненим бадьорості, натхнення, любові та успіху. Нехай життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму, успіхів, достатку і щастя, а освітянська нива колоситься і квітує багатим врожаєм.
Ще раз зі святом вас, освітяни!