ЩАСТЯ – Є!

Під такою назвою у КЗ «Міський музей» 19 жовтня почала свою роботу виставка народної майстрині самодіяльного декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини, художниці Ірини Літвінової. У чудовий сонячний день до винуватиці торжества на презентацію прийшло дуже багато її близьких, друзів, колег по творчому цеху. Співробітники музею постаралися зробити цю зустріч з прекрасним цікавою, душевною та теплою. І у цьому велику роль відіграла сама майстриня, яка з цікавістю та безпосередністю доповнювала розповідь зав. виставкою Світлани Дарашкевич про свої роботи.
Ірина Михайлівна має ступінь кандидата хімічних та економічних наук, працює в університеті на посаді доцента. Ірина — заміжня, має двох доньок та матусю. Декілька поколінь сім`ї Літвінових займаються творчою діяльністю. Завдяки підтримці сім’ї міцніє і розвивається аматорське мистецтво Ірини. Для створення своїх оригінальних робіт вона використовує різноманітні матеріали: олія, гуаш, шишки, пісок, черепашки тощо.
Ірина активно включилася в суспільну роботу з розвитку виставкового руху, збереження народної творчості та пропаганди мистецтва майстрів-аматорів. Майстриня має за плечима участь у більш ніж 100 виставках, фестивалях, майстер-класах, вона — призер багатьох конкурсів, її роботи вийшли за межі України. На виставці представлено більш ніж 150 робіт у різних техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, які приваблюють теплотою та світлом. Ірина Літвінова за значний внесок у розвиток національної культури, творчі досягнення, високий рівень виконавчої майстерності неодноразово нагороджувалась грамотами, подяками, дипломами та цінними призами.
На вернісаж завітали секретар міської ради Анатолій Бусєнков, заступник міського голови Богдан Пономарьов, керуючий справами міськвиконкому Богдан Ядрихінський, заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Виборний, начальник відділу культури молоді та спорту Рубіжанської міської ради Діана Колодочка, представник обласного центру народної творчості, в.о. директора ІХТ СНУ iм. В.Даля Павло Андрєєв. Маючи нагоду, Ірина Михайлівна подякувала музею, особисто директору Ользі Стариковій, за підтримку та співпрацю, вона не забула і свою родину та друзів, які є повноцінними учасниками її творчості, подякувала рубіжанським майстрам – метрам, з якими вона розпочинала виставкову діяльність у місті, а також керівнику АРТ-ізостудії «РАДУГА» Вікторії Масловій, де вона підвищує рівень образотворчого мистецтва, а також подякувала усім присутнім, хто небайдужий до її творчості та знайшов час відвідати персональну виставку.
Виставкова зала КЗ «Міський музей» чекає відвідувачів за адресою: м. Рубіжне, проспект Переможців, буд. 21. Надихайтеся! Виставка продовжить роботу до 15 листопада.