С Новым 2021 годом!

Дорогие друзья!

Новый год – синоним нового, доброго, желанного. Его мы встречаем Новый год – синоним нового, доброго, желанного. Его мы встречаем с верой в светлое будущее, все, загаданное в эти минуты, непременно сбудется! Хотим сердечно поблагодарить всех за веру в себя, в нашу родную Луганщину, в нашу страну, за труд и его результаты. Пусть доверие и взаимопонимание всегда сопутствуют нам. Пусть в новом году в жизни каждого человека, каждой семьи произойдут перемены к лучшему, чтобы все были здоровы, чтобы родные всегда были вместе и приносили друг другу радость и добро. Будьте счастливы! С праздником вас, с Новым, 2021, годом!

Команда Шахова

Шановнi жителi Луганщини! Дорогi земляки!

Наближаються Новорічні свята, які завжди сповнені сподівань, мрій та планів на майбутнє. Але у вирі різдвяного клопоту ми обов’язково оцінюємо рік, що минає. Наближаються Новорічні свята, які завжди сповнені сподівань, мрій та планів на майбутнє. Але у вирі різдвяного клопоту ми обов’язково оцінюємо рік, що минає. Для Луганщини він був сповнений боротьби, випробувань та наших спільних переживань. Та, водночас, це був і рік наших успіхів та перемог, упевненого поступу вперед до повернення миру на нашу землю. Ми почали із розведення сил і засобів від лінії розмежування. Повернули родинам їх синів та батьків, і не зупинимося допоки останній військовополонений не повернеться додому. Побудували і відкрили сучасні контрольні пункти – у Золотому і Щасті. Ми відремонтували майже 200 км доріг — у шість разів більше, ніж за усі попередні роки разом! Зробили Луганщину енергонезалежною. Відновлюємо роботу промислових гігантів та створюємо нові підприємства. Ми разом пройшли випробування вогнем і мечем, загартувалися та об’єдналися навколо спільної мети – кращого майбутнього наших дітей. Я вдячний кожному, хто прийшов нам на допомогу! Бо, які б не були складні часи, милосердя та любов завжди допомагають нам жити та досягати нових звершень! Щирі люди — найбільша цінність України!  Тож любіть одне одного, підтримуйте одне одного, вірте в наш успіх, і він обов’язково настане! З Новим роком та Різдвом Христовим! Хай Бог береже Луганщину та наші родини.

Сергій ГАЙДАЙ, голова Луганської обласної державної  адміністрації – керівник обласної  військово-цивільної адміністрації

Шановнi мешканцi Рубiжанськоi громади!

Щиро вітаю всіх вас із Новим роком!
Напередодні новорічних свят прийнято аналізувати зроблене та будувати плани на майбутнє. Озирнувшись назад, можна сказати, що рік, який минає, був дуже непростим. Але в той же час він був насичений подіями й змінами, важливими для кожного з нас та для громади в цілому. Саме цього року адміністративно-територіальна реформа в нашій країні вийшла на фінішну пряму. Саме цього року відбулися перші місцеві вибори до новостворених територіальних громад, у тому числі до Рубіжанської. Отже, в майбутньому нам належить працювати з урахуванням цих змін. Щиро сподіваюся, що завдяки досвіду та наполегливості ця праця буде плідною, й життя кожного мешканця Рубіжанської міської територіальної громади в наступному році вийде на якісно вищий рівень.
Нехай Новий, 2021, рік стане для кожного з нас роком позитивних змін, а для нашої громади – періодом зміцнення й соціально-економічного зростання.
Хай на душі у кожного з вас буде тепло та затишно не лише в новорічну ніч, а завжди!
Кожному з вас у Новому році зичу миру й добра, благополуччя і радості!
І всім нам – плідної праці в ім’я процвітання нашої громади.
З повагою та найщирішими побажаннями –

Сергій ХОРТІВ, міський голова

Уважаемые рубежане!

Поздравляю вас с Великим и светлым Рождеством Христовым и с наступающим Новым годом – чудесными и радостными зимними праздниками.
Счастливого Рождества вам и вашим семьям!
Пусть ваш дом посетит небесный свет благословенной Рождественской звезды и наполнит его ощущением таинства и волшебства, а Новый год придет с добрыми надеждами и верой в будущее, подарит здоровье и благополучие!
С наилучшими пожеланиями

Геннадий Минин, генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановнi рубiжани!

Прийміть наші щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній рік буде щасливим! Нехай завалить вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми, збереже вірну дружбу, примножить достаток і нагородить міцним здоров’ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом!

Дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Дорогие читатели газеты «Руно»!

В канун Нового года в первую очередь хотим поблагодарить вас за то, что вы у нас есть!
Печатной прессе в наше время приходится непросто – высокая конкуренция со стороны телевидения, а также абсолютная доступность интернет-изданий нередко приводят к тому, что газеты попросту исчезают. Однако «Рубіжанські новини» вот уже без малого 90 лет успешно продолжают информировать жителей нашей громады о насущных проблемах и достижениях региона и страны в целом.
Подводя итоги уходящего года, мы говорим огромное спасибо нашим читателям, подписчикам за то, что они остаются с нами – остаются даже не годы, а десятилетия.
Во всем мы опираемся только на вас – на ваши заинтересованность и доверие, на вашу готовность прийти в редакцию с любой проблемой, высказать свое мнение даже в том случае, если оно не совпадает с мнением большинства или позицией власти.
Спасибо за то, что вы готовы быть с нами и в наступающем, 2021, году!
Желаем каждому из вас мирного неба над головой!
Пусть сбываются ваши желания и мечты! Пусть на душе у вас будет так тепло, как в мороз у пылающего камина!

С уважением, благодарностью и искренними пожеланиями добра и мира –
редакция газеты «РуНо»

З Новим роком, шановнi рубiжани!

Дорогі наші друзі, читачі і передплатники, шановні рубіжани! Ось і ще один рік залишається в минулому. Він був наповнений різними подіями — приємними і не дуже. Ми боролися з труднощами, стикалися з негараздами, але, відчуваючи підтримку один одного, завжди виходили переможцями. Наш згуртований, дружний рубіжанський колектив давно став єдиним цілим. І, нарешті, настав цей день, коли ми знову збираємося разом, говоримо один одному теплі слова, даруємо подарунки. Ви помітили, як швидко летить час? Здається, що зовсім недавно ми раділи приходу одного року, а ось вже йому на зміну прийшов наступний. Настання Нового року — це прекрасний привід озирнутися, зробити деякі висновки про вже прожите і намітити плани на майбутнє. Будьте впевнені, що всі вони збудуться і покладуть початок новому життю, про яке ми всі давно мріємо. Ми віримо, що все, що б не відбувалося в житті, – завжди на краще!
Стукає Новий рік у віконця наші! Він рішуче входить до кожного будинку. Гучний, веселий, різнобарвний. Так нехай же буде тривалішим це всеосяжне відчуття улюбленого свята! Знову будуть ялинки, мандаринки і шоколадки. Знову конфетті з хлопавки – в салатницю з олів’є, шампанське – з паленим папером і новорічне телевізійне привітання Президента. Знову гірлянди підморгують лампочками, а люди загадують бажання. Новий рік – це одна з найсвітліших і кращих людських звичок. Нехай багато хто з нас задається питанням «Навіщо це все?», але звичка залишиться з нами назавжди. Як путівник, який вказує напрямок до внутрішнього Світла. І навіть найсуворіші серця наповнюються очікуванням казки.
У цьому Новому році ми хочемо вам побажати успіху в усіх починаннях, доброго здоров’я, досягнення цілей, здійснення мрій, міцної дружби і щирої любові. Завжди пам’ятайте про тих, хто поруч і не забувайте дарувати їм максимум турботи і тепла. Тоді вони обов’язково відплатять вам тією ж монетою. Кожному хочеться, щоб привітання в Новий рік були не шаблонними, а особливими, такими, що запам’ятовуються — веселими і добрими. І зовсім не важливо, як будуть написані привітання: в прозі або віршах. Щирі побажання, висловлені від щирого серця, обов’язково збудуться і порадують того, кому призначалися. У ці чарівні передноворічні дні хочеться побажати дорослого оптимізму і дитячої віри в те, що все складеться по-новому і найвдалішим чином! Неважливо, що залишаємо ми в році, що минає: подякуємо йому за гарне і залишимо в минулому погане. Відкриємо білий, сніжний, новорічний чистий аркуш і напишемо на ньому все те, що хочемо втілити в своїй долі. Нехай здоровими ростуть діти і радують своїм здоров’ям батьки. Нехай подобається робота і приносить благополуччя в будинок і задоволення в серце. А в душі нехай править любов до близьких, до життя, до світу. Бажаємо вам безмірного щастя, відмінного здоров’я, веселого настрою. Нехай поруч з вами завжди будуть щирі дбайливі друзі, а в особистому житті — улюблена і віддана близька людина! Бажаємо не втрачати бадьорості духу, а в будь-якій ситуації зберігати віру і надію.
Всього самого доброго, світлого чистого вам і вашим родинам! Нехай все задумане здійсниться, а виконане не розчарує! Бажаємо, щоб так і сталося! З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі наші друзі!

Від імені та за дорученням членів редакційної колегії газети «Рубіжанські новини», член виконкому Рубіжанської міської ради Михайло БРЕНЕР