Рятувальники Рубіжного на практиці навчали правилам користування вогнегасником працівників та вихованців спортивної школи

З метою попередження виникнення пожеж та навчання громадян правилам пожежної безпеки, фахівці ДСНС Луганщини постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій.
Так, 5 червня в місті Рубіжне на запрошення адміністрації Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Рубіжанської міської ради Луганської області співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели роз’яснювальну роботу в оздоровчих таборах ДЮСШ №1 щодо правил користування вогнегасником у разі виникнення пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей. Рятувальники нагадали усім дітям про те, що власна безпека залежить, передусім, від них самих. Отже, елементарних правил безпеки повинна дотримуватися кожна людина. Це не вимагає жодних над-
зусиль, проте завдяки цьому можна зберегти життя та здоров’я.
Під час зустрічі рятувальники акцентували увагу присутніх на порядку дій громадян у разі виникнення пожежі та відпрацьовували практично вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння. Також не забули рятувальники нагадати присутнім і про основні правила пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку у лісових масивах та біля води, а також про дії у разі виявлення підозрілого предмета.
По завершенню заходу фахівці ДСНС відповіли на запитання працівників спортивної школи та роздали листівки інформаційного характеру.