Рубіжанські діти взяли участь в фестивалі «Назустріч мрії»

Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» — це творча платформа для талановитих дітей, яка протягом 12 років виховує в кожній дитині потреби бачити, чути, любити прекрасне, вміти дбайливо спілкуватися з прекрасним; через прекрасне дарувати людям світло і радість, красу і надію.
Фестиваль «Назустріч мрії» був заснований у 2007 року і з того часу проводиться щорічно.
Фінал 13-го фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії» відбувся 7 червня в санаторії «КИЇВ+» в місті Моршин.
Мета фестивалю — надихнути творчо обдарованих дітей, дати їм надію, віру і творчі навички. Зіркове журі очолив відомий танцюрист та хореограф, викладач, директор Київських шкіл — студій балету Алли Духової «Тодес» — Андріс Капіньш. До складу журі увійшли: відома українська співачка, композитор та авторка пісень Світлана Тарабарова, композитор, піаніст-віртуоз, володар численних премій Євген Хмара, видатний тенор, український співак Юрій Лук’яненко (Годо), відома українська співачка Мята, хореограф-постановник, артист-вокаліст, викладач естрадних дисциплін, творчий наставник, керівник танцювальної студії LADYDANCE та керівник балету «MYBEST»- Анна Клюшниченко.
В номінації ХОРЕОГРАФІЯ у віковій категорії «ЮНІОРИ» переможцями фестивалю ( I місце) стали учні відділення хореографії КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» з польським танцем «Оберек». (Завідуюча відділенням Ольга Некрасова, викладач Інна Ромашова).
В фестивалі також взяв участь і гідно представив Рубіжне самодіяльний колектив МКУ «Палац культури» — циркова студія «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв та Світлана Трофімова). В категорії «Ювенали» номінація «оригінальний жанр» Тетяна Феленко посіла почесне I місце, а Максим Трофімов II місце.
Від різноманітності та професіоналізму наших циркових артистів в захваті були не тільки члени журі, а й усі глядачі фестивалю. Повітряні гімнасти циркової студії заряджали усіх чуттєвістю, потужною хореографією і незвичайними злетами. А акробатика — це взагалі один з найскладніших і видовищних артистичних жанрів, що і довела циркова студія своїм номером «Акройога». Шанувальники циркового мистецтва бурхливими оваціями супроводжували кожен виступ наших артистів. Це було динамічне та сенсаційне видовище. Окрім обов’язкової програми і Гала-концерту для дітей була розроблена цікава програма, проведено безліч майстер-класів від зірок української естради. Вражені та щасливі, повні сил та яскравих і незабутніх емоцій діти повернулися в рідне місто, щоб і далі працювати над собою, і прославляти Рубіжне і Луганщину.
Вітаємо переможців фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії»!
Подарунки, яскраві виступи зіркових менторів та учасників, запальні танці і, звісно, церемонія нагородження — все це було на фінальному святковому концерті.
Діти, керівники циркової студії «Кристал» та батьки вихованців висловлюють щиру вдячність Олександру Романовському. Завдяки його підтримці діти взяли участь в XIII Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії», знайшли нових друзів, познайомились з зірками і відпочили.