Рубіжанська громада відсвяткувала День хіміка

Вітаючи мешканців Рубіжанської громади із Днем хіміка, Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України підкреслив: наша громада є справжньою сім’єю.
Те, що відбувалося 29 травня на площі Володимирській, це підтвердило: по-справжньому тепла родинна атмосфера, щирі привітання, феєричний концерт, приготовлений з любов’ю борщ… Плюс – прекрасна погода. Плюс – можливість робити хімічні досліди, кататися на конячці, фотографуватися з величезними мультяшними персонажами та із чортом, який сидів у казанку, дегустувати борщ, шашлики та березовий сік… Розваг вистачало на будь-який смак. І все це – під «снігом» із тополиного пуху, який для рубіжан є свого роду символом початку літа.

Мешканці міста та сіл Рубіжанської громади почали підтягуватися на площу задовго до офіційного початку святкових заходів. І старі, й малі фотографувалися з величезними персонажами мультфільмів різних поколінь – від Кота Леопольда до Маші із Ведмедем. Діти із захватом робили хімічні досліди, дорослі їли шашлики – в очікуванні борщу.
Тим часом запах вогнищ, на яких висіли величезні казанки учасників фестивалю «Рубіжанський борщик», поступово змінився запахом борщику…
Цей фестиваль став справжньою фішкою цьогорічного свята. Як зауважив Сергій Вельможний, борщ – це страва, яка об’єднує всю Україну, а фестиваль «Рубіжанський борщик» об’єднує всі села та місто Рубіжне – єдину дружну громаду. Борщ, до речі, був з’їдений до останньої ложки… Заохочувальні призи отримали всі команди-учасниці, а переможці, «Варварівські господині», повезли у Варварівку головний приз – розкладний стіл.
Що стосується урочистої частини свята – присутніх привітав Сергій Хортів, міський голова. Крім того, слова подяки працівникам підприємств хімічної галузі висловив Сергій Вельможний, народний депутат України.
Ветеранів праці хімічної промисловості та кращих працівників хімічної промисловості міста нагородили Грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради – за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток хімічної промисловості та з нагоди Дня хіміка. Так, грамоти отримали Валерій Колодяжний, Микола Крамаренко, Алік Шевченко, Іван Безгубенко, Віталій Попов, Ірина Старикова, Петро Цибуля, Катерина Бородавка, Сергій Чехута, Олександра Лукіна, Володимир Пухкало, Борис Юзифович, Микола Цимбал, Олексій Воробйов, Лідія Воробйова, Надія Муратова, Ольга Саленко, Людмила Строганова, Олександра Старікова, Лариса Шевченко, Василь Глушко, Микола Резніков, Наталя Нікульнікова, Мирослава Кручена, Сергій Борман, Борис Косенко.