Робота на благо громади не припиняється

Станом на 17 травня співробітники ПП «Каут» виконували останні роботи з завершення посівної. Щодо інших польових робіт, відповідно до технології, на полях проводяться боронування, прополка, обприскування, культивація, підкормка.
Щоб під час дощів у полях не застоювалася вода, співробітники агрофірми роблять для неї відводи.
Крім того, підприємство не припиняє оновлювати парк техніки. Так, на початку травня придбали новий подрібнювач гілок. Він буде використовуватися для впорядкування захисних лісосмуг. До речі, на кілька днів агрофірма надавала цю техніку для того, щоб допомогти комунальникам Рубіжного виконувати в місті роботи з благоустрою.
Травень, за традицією, видався багатим на свята – як релігійні, так і державні. Напередодні цих свят співробітники ПП «Каут» організували суботники для впорядкування території сіл.
Крім того, підприємством ведуться роботи з упорядкування території, грейдування польових доріг, ямкового ремонту дороги між селами Скаргівка й Булгаківка.
Але головне – професійна й сумлінна робота в полях. Адже цьогорічна зима видалася несприятливою для аграріїв, і тепер фахівці докладають максимум зусиль, щоб майбутній врожай дозволив виплатити гідну орендну плату власникам паїв, а також допомагати селам розвиватися й процвітати.