Різдвяна подорож до Львова

Під час зимових канікул Рубіжанськй міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з турагенством «Лідер» та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму та краєзнавства організували для юних рубіжан та їхніх батьків екскурсію до чарівного, загадкового, вічного міста Лева.
За два дні перебування у цьому старовинному місті група ознайомилася з найцікавішими куточками його центральної частини, відвідала площу Ринок – унікальне місце, де можна ще побачити архітектурні пам’ятки доби Ренесансу. Не залишила байдужими і Ратуша – «львівський Біг-Бен», звідки вся краса міста відкривається як на долоні, Личаківське кладовище, яке є водночас і музеєм, і парком.
Доволі цікаве місце – це Дім легенд. Саме тут офіційно пильнують за львівським часом. Сажотрус, який гостинно зустрічає відвідувачів, розповідає найнеймовірніші львівські легенди та історії, а кожний, хто бажає, може потерти його ґудзик та загадати бажання, яке обов’язково справдиться.
Вразили своєю монументальністю та витонченою красою Храм Святих Ольги та Єлизавети, Собор Святого Юра, Латинський кафедральний собор, костел Бернардинів та Вірменський кафедральний собор.
Під час екскурсії загадковими залами Гарнізонного храму апостолів Петра і Павла – підземеллями Костелу єзуїтів – ми познайомилися з артефактами, знайденими тут під час розкопок. Особливу увагу привертають три панорами Львова ХІІІ, ХVІ та ХVІІІ століть, завдяки яким ми начебто перенеслися у часі до середньовічного Львова, поринули в його історію та легенди.
Незабутніми стали відвідування найстарішої аптеки-музею, майстерень шоколаду, марципанів та пряників, які дарують незабутні емоції людям, та єдиної в світі копальні кави, де на очах у відвідувачів каву видобувають з-під площі Ринок.
Та найзахоплюючою стала поїздка до гірськолижного курорту «Захар Беркут» у с. Волосянка поблизу Славського. Найдовша в Україні канатна дорога (2800 м) дала можливість побувати на вершині гори Високий Верх. І навіть льодяний дощ та низька хмарність не завадили оцінити красу української гірської природи, побачити невимовні пейзажі та вдихнути чисте повітря Карпатських гір.
Львів – це місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Загадковості Львова немає меж. Це місто, в яке хочеться повернутися знову і знову.