Рiздво у «Рiднiй садибi»

3 січня в КЗ «Міський музей» відбулося відкриття виставки «Різдво у «Рідній садибі». Гостей вітали в залі, де представлено унікальну етнографічну колекцію нашого міського музею – вишиті рушники і реманент, кераміку і предмети побуту, одяг і знаряддя праці.
Прикрасою цього заходу стала театралізація побутових традицій української родини напередодні та під час Різдва, талановито відтворених подружжям Болотіних та їх помічниками Оленкою і Тимофієм. Вони докладно і цікаво розповіли і показали під час сценки, як саме прийнято було в українській родині готуватися до Святвечора, як накривати святковий стіл, як поводити себе під час вечері і приймати віншування.
Самим зворушливим моментом нашого свята стала дитяча Коляда, виконана вихованцями ДНЗ № 3 «Барвінок» (керівник Олена Майська, музичний працівник Валентина Старікова). Гостям так сподобався цей виступ, що діточки виконали пісню вдруге, то й щастя-здоров’я глядачів подвоїться!
Саме в новорічні й різдвяні дні наші душі відкриваються для добра і світла, які так необхідні кожному, особливо нашим дітям. Зразком такого відношення і турботи є викладач гуртка КПР (кер. Тетяна Набока) «Берегиня» Ольга Філіппова, яка бачить в кожному своєму вихованцеві часточку дару Божого, безпосередню любов і захоплення Світом. Роботи її вихованців, які експонуються на нашій виставці, самобутні, виконані за віковими українськими традиціями.
У ці дні кожна людина очікує на диво, бо душа потребує його. І диво прийде до кожного. Диво-подарунком для всіх присутніх став виступ Аліни Андрєєвої, викладача вокального відділення ДШМ (керівник Олена Ганшина), щирого друга нашого музею.
Колектив міського музею вітає всіх рубіжан зі святами, бажає, щоб в цьому році всі добрі мрії обов’язково збулися, а Різдво подарувало надію, віру і любов! Здоров’я, миру і злагоди! Щасливих свят!