Привітали прийомні сім’ї та вихованців і батьків дитячих будинків сімейного типу

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, Рубіжанський міський голова, його заступники та депутати Рубіжанської міської ради від команди Сергія Шахова привітали батьків та вихованців прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) нашої громади. Кожна родина отримала від «Нашого краю» подарунок, потрібний у господарстві, а також фрукти на будь-який смак.

Міський голова Сергій Хортів та депутат міської ради Денис Солодкий привітали родину Целухіних (дитячий будинок сімейного типу).
До дитячого будинку сімейного типу Лідії та Олександра Кузнецових завітали Юлія Калюжна та Олексій Чередниченко). На адресу членів цієї великої дружної родини (наразі Кузнецови виховують десятьох дітей) прозвучали побажання любити й поважати один одного.
Інших Кузнецових – прийомну сім’ю, де виховується двоє дітей, а також прийомну сім’ю Міхірьових, привітали Олександр Савченко, Ксенія Петрова та Костянтин Яременко.
Вихованці й батьки родини Бакшеєвих (дитячий будинок сімейного типу) отримали подарунки та привітання від Юрія Арцева та Віктора Соловйова. Прийомну родину Олени Бондар, в якій донедавна виховувалася одна дівчина, а тепер – четверо дітей, привітали Вадим Маслов та Віталій Матухно.
У селі Кудряшівка до дитячого будинку сімейного типу Альони та Олексія Зубків завітала Інна Сухаревська – директорка місцевої гімназії, депутат міськради.
Софія Лавренюк та Олександр Коваленко завітали до прийомної сім’ї Олени Олійник. У її родині виховується двоє дівчат – сестрички Маргарита та Катерина. На адресу сім’ї від Софії Лавренюк прозвучали найтепліші й найщиріші побажання добробуту та щасливого дитинства. А Олександр Коваленко не лише побажав сім’ї всього найкращого, але й порадив дівчаткам вже зараз починати писати листа Діду Морозу.
Те саме радимо робити й іншим вихованцям ДБСТ та прийомних сімей нашої громади – команда «Нашого краю» попіклується про те, щоб усі бажання здійснилися.
Під час усіх зустрічей прозвучали не лише привітання дітям, але й чимало теплих слів на адресу батьків. Адже люди, які наважуються взяти на себе відповідальність за дітей, що залишилися без батьківського піклування, – це люди з великими серцями. Бути батьками у таких родинах – це велика праця й велика честь.